6 czerwca 2015, 20:44
0
Vamos Barca Vamos Catalunya ❤❤❤
30 maja 2015, 21:24
Visca el Barca Vamos Catalunya ❤❤❤❤
23 maja 2015, 18:25
Vamos Barca Vamos Catalunya ❤❤❤❤
23 maja 2015, 15:13
1
Jaki to kanał na NC+?
20 maja 2015, 21:03
Gdzie w Tv obejrze Juve Lazio ? Mam NC
7 marca 2015, 17:15
9
Ja nie wiem czemu ale cały czas mam przeczucie, że Real przegra 2-1
16 maja 2015, 11:13
4
Hej. Jestem w Polsce , skąd mam wiedzieć? :d
15 kwietnia 2015, 20:40
3
Vamos Barca Vamos Catalunya!!!❤❤
31 stycznia 2015, 17:33
Co za bramka Benzemy :ooo
31 stycznia 2015, 17:39
Bale sam na sam i strzał w bramkarza ....
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Vamos Barca Vamos Catalunya ❤❤❤
0
Visca el Barca Vamos Catalunya ❤❤❤❤
0
Vamos Barca Vamos Catalunya ❤❤❤❤
1
Jaki to kanał na NC+?
0
Gdzie w Tv obejrze Juve Lazio ? Mam NC
9
Ja nie wiem czemu ale cały czas mam przeczucie, że Real przegra 2-1
4
Hej. Jestem w Polsce , skąd mam wiedzieć? :d
3
Vamos Barca Vamos Catalunya!!!❤❤
3
Co za bramka Benzemy :ooo
3
Bale sam na sam i strzał w bramkarza ....