Ja tam wierzę, mimo świadomości, że atletico spuściło z tonu i dlatego mieliśmy większą kontrolę, wierzę w naszych. I mam nadzieję, że oni sami w siebie uwierzą.
Oboje są naprawdę fenomenalni. I tu akurat to, że Iker był w Realu, idzie na bok. Jeszcze 10 lat temu, pod koniec gimnazjum, patrzyłem w niego jak w obrazek. Dla Buffona z kolei czas jakby się zatrzymał. Już z samej aparycji wydaje się być przesympatyczny
Ja tam polecam Goldy do PS4. Dźwięk czyściutki, wirtualne 7:1 też robi swoje (np. W bfie), a do niektórych gier można wgrać w słuchawki ustawienia dedykowane specjalnie pod konkretną grę. Wiedźmin na ustawieniach od The Last of Us - miazga!
Matura przy egzaminie na prawko to zwykła popierdółka (pod względem stresu oczywiście). Nie daj się nerwom! Po prostu trzymaj koło i myśl. Interesują Cię tylko znaki i droga
1
Podoba mi się jak Marcelo przeskakuje nad rywalem wykonującym wślizg, gdzie większość umierałaby w katuszach
1
Sam se wrzucił w pole karne na aferę
1
Czasem drażnił, ale grunt, że broniliśmy naprawdę mądrze
0
Mnie chyba za bardzo pochłonęły emocje. Co takiego zagrał Gomes? Bez zaczepek, poważnie pytam - nie zauważyłem w tych nerwach po prostu
2
Nie tyle, ile nasz DM
1
Mówiłem, cholera, że musimy wierzyć! 3 punkty, bosko!
0
Ja tam wierzę, mimo świadomości, że atletico spuściło z tonu i dlatego mieliśmy większą kontrolę, wierzę w naszych. I mam nadzieję, że oni sami w siebie uwierzą.
0
Mamy prawo mieć nadzieję, patrząc na ostatni kwadrans. Mocno kciuki trzymać! Trza wierzyć!
6
Poker stars najwazniejsze na swiecie.
1
Czy to nie jest takie bardziej 3-4-3?
7
Dawno nie byłem tak nakręcony na mecz jak dziś. Oby był przełomowy w dobrą stronę
1
Oglądałem, podobał mi się, niezły film na wieczór
0
Ale czemu dowalasz się do mnie, jak sam napisałem, że nota japońca się nie liczy?
1
Niemiec tak, ja tu bardziej o nocie japońca dla Kamila mówie
1
Najwyższa i najniższa nota i tak jest odrzucana
2
Ależ oni w tym tvp muszą zawsze pierdzielić. Zawsze konkursy sprzed 100 lat muszą wspominać, smuty walą, eh... Cały Szaranowicz.
0
Pierdu pierdu.
0
Oboje są naprawdę fenomenalni. I tu akurat to, że Iker był w Realu, idzie na bok. Jeszcze 10 lat temu, pod koniec gimnazjum, patrzyłem w niego jak w obrazek. Dla Buffona z kolei czas jakby się zatrzymał. Już z samej aparycji wydaje się być przesympatyczny
1
Czy to Casillasa, czy Buffona - zawsze mi żal, gdy któryś schodzi pokonany :(
2
Jeśli Barcelona wygra tym ligę, mogę cierpieć katusze co mecz
1
Pięknie to napisałeś w pierwszym zdaniu
0
Jak zda teorię, to nie ma przeciwwskazań, żeby mieć praktykę tego samego dnia
0
Ja tam polecam Goldy do PS4. Dźwięk czyściutki, wirtualne 7:1 też robi swoje (np. W bfie), a do niektórych gier można wgrać w słuchawki ustawienia dedykowane specjalnie pod konkretną grę. Wiedźmin na ustawieniach od The Last of Us - miazga!
Tylko nie kombinuj z białymi, bo żółkną. Czarne, klasyczne http://m.ceneo.pl/30975830
0
Jeszcze takiego porównania nie słyszałem xd
1
Tera to już z górki :p
0
Matura przy egzaminie na prawko to zwykła popierdółka (pod względem stresu oczywiście). Nie daj się nerwom! Po prostu trzymaj koło i myśl. Interesują Cię tylko znaki i droga
0
Oby, bo jak Gameiro z Griezmannem wejdą w naszą obronę tak jak w obronę Bayeru, może być powtórka z Paryża.
0
Ja pierdziu, ale mecz w Manchesterze!!!
0
Ma ktoś już link z reakcją ławki rezerwowych na bramkę na 2:1? Podobno tylko Masche się cieszył
0
Strasznie uciekł ten czas