Messi_10.!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rdm
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Heh, a pamiętacie ofertę MC Bojan za Teveza ? Dalej aktualna ? :D
0
Po co tu dajecie cytaty z rm.pl ??
Barca zagrała jeden słabszy mecz i wszystko ;)
Vamos !
0
Zawodnik Meczu - Messi jednogłośnie.
Dobranoc Cules
0
Messi jesteś boski !! :D
'' gologologologologolo ... ''' ten komentator mnie rozwala :D
0
miszczu2006
chyba raczej mola ;pp
0
kibicArsenalu7
cichaj już zapewne po meczu z '' wami '' Cb już tu nie będzie ;]]
0
za co Alves żółta ???!!!
0
VV nie wyszedł do piłki i to był jego błąd.
Cieszyli się jakby strzelili zwycięskiego gola w 95 minucie w finale Ligi Mistrzów...
0
kurde mać ! ;/
0
dzięki, całe szczęście :)
0
Pique jakbyżesz inaczej...
P.S Zolte kartki w La Liga mają wpływ na mecze LM ?
0
Niektórzy fraje.... już najeżdzają na Messiego, BRAK SŁOW
0
3-1 dla nas ;] Oby obyło się bez kontuzji...
Tak poza tematem:
'' Jose Mourinho wysłał kibicom Realu Madryt niepokojącą wiadomości. Portugalski szkoleniowiec zapowiedział, że może nie zabawić zbyt długo w klubie z Santiago Bernabeu. ''
0
wojtalafci
Człowieku oglądałeś chociaż jeden mecz Barcy lub reprezentacji Hiszpanii w tym roku ??
Słowami, że Iniesta, Xavi i Messi nie zasługują na złotą piłkę ośmieszyłeś się totalnie
0
Nie będę oceniał tak jak lubię tych piłkarzy, tylko tak jak grali w tym roku i dla mnie układa się to następująco:
1. Iniesta
2. Xavi
3. Messi
MŚ które '' zdobyli '' Xavi i Iniesta to jest wystarczająca argumentacja, a Messi tego nie uczynił :) Ale to jest geniusz, jeszcze nie raz zdobędzie złota piłkę :)
0
Dobranoc Cules !
0
Przegrali, bo nie wygrali i Higuaina nie było :DD
Barca !
0
Po meczu: '' Przegraliśmy, bo nie wygraliśmy '' :D
Barcelona ! VeB !
0
co się stało ? bo wyłączyłem...
0
Wooooow kocham barce !!
0
BOŻE JEEEEEEEEST !!!!
0
Czerwien dla Carvalho ??
Jesli tak to zasłużenie
0
Była w koncu czerwień dla Carvalho ? Bo nie zauwazylem...
0
Kocham was ! ;pp
0
BRAWOOOOOOOOOOO !
0
Prosze dajcie linka gdzie oglądacie...
0
dajcie link ;(
0
kurde ! nie działają linki.. ehh ;/
0
jest już obraz an waszych linkach ? bo u mnie nie ma... ;/
0
jeszcze nie wiem, znajdę coś zaraz na początku