0

0

wlasnie

0

1

0

0

w 10 latach nie moszna grac w pilke na profeslonalnym poziome

0

0

gdzie ciekawe........................

0

uspokoj sie ja ki prowtokatoze bo nie rozumiem cie

0

no wlasnie nie to co ten messi

0

0

0

1

bo nie szybcy

0

0

ja to bym chcial zebysmy spszedali messiego a kupili cristiano donaldo bo on to umnie chociasz stszelac a nie to co messi tylko popszeczki i slupki,

0

A SZO0Da hazard fajnie gra ,lubie te dryblingi ;( oddajcie go

2

0

0

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?