MessiGej
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2014
Nieznam
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
wlasnie
0
1
0
0
w 10 latach nie moszna grac w pilke na profeslonalnym poziome
0
0
gdzie ciekawe........................
0
uspokoj sie ja ki prowtokatoze bo nie rozumiem cie
0
no wlasnie nie to co ten messi
0
0
0
1
bo nie szybcy
0
0
ja to bym chcial zebysmy spszedali messiego a kupili cristiano donaldo bo on to umnie chociasz stszelac a nie to co messi tylko popszeczki i slupki,
0
A SZO0Da hazard fajnie gra ,lubie te dryblingi ;( oddajcie go
2
0
0
0