0

Mlodzi Tutaj nic nie graja .. Wiec ich do 1 skladu .. Wypraszam

0

Pomyscie sobie jakby mesi sie zgodzil to ta sonda po prawej stronie jest nasza ;d w szeregach 11

0

Ile jest juz?

0

Powiem tylko tyle :
Neymar zostanei jeszcze w santocie pewnie pare lat . i okaze sie ze lata beda szybciej szly a on tam zostanie na ament.
Dla Neymara to wielka szansa grac w Realu bo w Santosie nie ma z kim sobie pograc. a Tutaj by mial ekipe.

0

adriano za Pique ?? Bez Komentarza

0

Ja myślę że jak będzie odchodził to przejdzie do Ligi WŁOSKIEj.

0

Dajcie mi jakis link . Prosze Bez scin.

0

Neymar bedzie siedziec na lawce?? Dobre. Vila wroci mozlwie dopiero na nastepny sezon. a neymar odrazu by sie dogadywal.

0

Abidal?? Prosze Ciebie za Abidala by grał Bale on na początku był obrońcą .

0

Podacie mi linka do dobrego meczu? Bez scin

0

KIEPSKO 8 minuta i juz gol stracony. porazka .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?