Komentarze

0

Canal+Sport Niedziela 22.00 :)

1

Prawdopodobnie o 16.30 bo przed meczem Agnieszki, swój mecz z wczoraj muszą dokończyć Djokovic z Andersonem

5

Adama musi zostać w Barcelonie, w Przyszłym roku widze go w pierwszej drużynie ;)

5

Tak , ponoć David Alaba również ma wystąpić ;)

3

Wszystkich w**rwia (y)

2

Sorry ze nie na temat, ale Inter Mediolan jest Zajebisty.. Przegrywają 1-4 u siebie z Cagliari do przerwy

2

Kurwa a stan murawy, a to a tamto, a bo zawężali pole gry i tak dalej, to co jak będą grać na wyjeździe z Odrą Wodzisław to tez będzie 0-0 jak Odra obierze taktykę Malagi.. To że Malaga dobrze sie broniła, nie powinno skutkować tym ze nie oddali ani jednego celnego strzału w tym meczu, no japierdole, jestem kibicem takiego klubu jak FC BARCELONA i wymagam aby piłkarze pokroju Neymara Messiego Iniesty czy Pedro oddali razem przynajmniej dwa,trzy strzały w ciągu 90 minut, kurwa nie piszecie mi że mam jakiś ból dupy. Bo to co dzisiaj mieliśmy przyjemność obejrzeć nie można nazwać nawet słabszym dniem