0

Gdzie będzie można posłuchać transmisji radiowej , orientuje się ktoś ?

0

Wikipedia już wie ,że Paco jest nasz :) https://en.wikipedia.org/wiki/Paco_Alc%C3%A1cer

0

na jakim kanale jeżeli o weeb.tv mówimy ???

0

Jakoś mi się nie chce wierzyć bo to był żart zwłaszcza ,ze na dniach mamy poznać oficjalną decyzję, ale zobaczymy :)

0

OBY TO BYŁA PRAWDA :) 2 pieczenie na jednym ogniu.
Bartomeu out Laporta in

http://blaugrana.pl/17190-TAS-Barcelona-zostanie-oczyszczona-z-zarzutow

4

"Wszystkim prawdziwym kibicom naszej Dumy Katalonii składam życzenia z okazji Bożego Narodzenia :) dużo zdrówka ,szczęścia i mnóstwo siły do pokonywania codziennych trudności :) abyśmy w tym nowym 2015 roku przeżywali z naszym wspaniałym zespołem mnóstwo wspaniałych chwil. VISCA EL BARCA

0

ok dzięki :) sory za błąd

0

Kiedy ma być oficjalna informacja od FIFY w sprawie naszego bana wie ktoś ?? :)

1

Ostał ci się ino sznur :) hah

0

za tą kasę kupić Reusa i Cuadrado :) marzenie

2

tak to jest jak się ma całe życie kompleksy i żyje się ze świadomością ,ze jest ktoś kto cię zjada bez większego wysiłku haha

0

jeszcze jakbyśmy mogli szatę graficzną wybrać to by dopiero było hah :)

0

dlaczego nie ma filmiku z prezentacji na camp nou ??

25

Oficjalnie: Rasiak w Realu !!!!!

0

cały czas po cichu liczę na Benatię :)

0

Jak myślicie o kogo może chodzić ?? mówiąc ,że transfer jakiegoś obrońcy mają ogłosić w czwartek

4

Ter Stegen, Montoya, Piqué, Mathieu, Alba, Sergio, Rafinha, Iniesta, Sergi Roberto, Adama i Pedro #FCBlive

0

wielkie dzięki :)

0

Wiesz może z jakiego filmu ta ekipa :) z góry dzk za odp

0

w fifa word można pograć :)

0

I tak nie zaruchasz :D haha

1

Może obgadywali transfer naszego nowego obrońcy haha :D

0

No no no :) jak nam coś Halilovicia nie zje to będzie z niego niezły grajek :)

0

To dzisiaj pierwszy trening naszych chłopców :) dobrze mówię ??

0

Co tam Pepego hahaha jakby Ballotelego ugryzł zamiast Cheliniego :) co to by było

1

Spokojnie :) na imprezie byli wczoraj :D daj im chwilkę

0

Żeby nam tylko Messiego nie pogryzł :) Gerrarda już próbował dziabnąć , ale z deka mu nie wyszło haha

12

Ludzie :) tak podjarany jestem ,że co 10 sek stronę odświeżam z nadzieją ,ze zobacze Suarez fichado hah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?