0

tylko on z Realu by nam się przydał

0

Glob3r hehe dobre :)

a właśnie taki człowiek jak Guardiola był nam potrzebny taki, który sam zna doskonale zasady jakie powinny panować w Barcelonie i jaką piłkę najbardziej kochają kibice :) a jak w wykonaniu naszej Barcelonki to w ogóle super :)

0

barkley a no i jeszcze asysta Messiego do Henrego to też nic takiego nie było przecież nie

0

dokładnie 2:6 Real upokorzony, Barcelona najlepsza na świecie! :)

w końcu skończą się odgrażać bo to już drażniące było :)

0

do przerwy 3:1 dla nas :) oby tak dalej!

0

Channel - 6099 na sopcascie i chyba powinno Wam dobrze chodzić

0

Xavi sobie myśli, a na deser to ugotujemy Real Madryt na SB, żeby im wybić z głowy marzenia o tytule :D

0

shanhaevel hehe ten Twój Boston Celtic mnie rozwalił :D

0

teraz lepiej jakby dostali np. pod koniec meczu jakby już było pewne zwycięstwo :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?