Messi 89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tylko on z Realu by nam się przydał
0
Glob3r hehe dobre :)
a właśnie taki człowiek jak Guardiola był nam potrzebny taki, który sam zna doskonale zasady jakie powinny panować w Barcelonie i jaką piłkę najbardziej kochają kibice :) a jak w wykonaniu naszej Barcelonki to w ogóle super :)
0
barkley a no i jeszcze asysta Messiego do Henrego to też nic takiego nie było przecież nie
0
dokładnie 2:6 Real upokorzony, Barcelona najlepsza na świecie! :)
w końcu skończą się odgrażać bo to już drażniące było :)
0
do przerwy 3:1 dla nas :) oby tak dalej!
0
Channel - 6099 na sopcascie i chyba powinno Wam dobrze chodzić
0
Xavi sobie myśli, a na deser to ugotujemy Real Madryt na SB, żeby im wybić z głowy marzenia o tytule :D
0
shanhaevel hehe ten Twój Boston Celtic mnie rozwalił :D
0
teraz lepiej jakby dostali np. pod koniec meczu jakby już było pewne zwycięstwo :P