Dobry jest ale nam i tak go real nie sprzeda a tak w ogóle to już nie długo na lewej flance będzie mógł już grać Assulin lub Jeffren wiec nie ma po co go kupować :D
Wielkie graty dla Pepa ...to co on zrobił w ciągu jednego roku w pierwszym roku swojej pracy jest po prostu nieziemskie i niemożliwe jednak on to uczynił :D:D
Komentarze
0
Dobry jest ale nam i tak go real nie sprzeda a tak w ogóle to już nie długo na lewej flance będzie mógł już grać Assulin lub Jeffren wiec nie ma po co go kupować :D
0
heh a tu piszą że Ibrahimovic jest już u nas
http://fcbarcelona09.blog.onet.pl/FC-Barcelona-zagra-w-Wembley-C,2,ID377261068,n
0
Hmmm jak dla mnie lekka przesada żeby aż tyle płacić i jeszcze do tego 2 piłkarzy...
0
Jeden z najlepszych wraz z Essienem na tej pozycji na świecie według mnie :):)
0
No może nigdy nic nie wiadomo.. :)
0
No i jak pieknie ...
Dzięki tej wiadomości będę mógł dzisiaj spokojnie spać :)
0
Wielkie graty dla Pepa ...to co on zrobił w ciągu jednego roku w pierwszym roku swojej pracy jest po prostu nieziemskie i niemożliwe jednak on to uczynił :D:D
0
No i bardzo ładnie....VISCA EL BARCA!!! :D:D
0
No i Hiszpanie jak zawsze wygrywają a Villa pokazuje że potrafi strzelać gole i że nadaje się do Barcy :)
0
to było wiadome że go nie puszczą ..