O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 85
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dobry jest ale nam i tak go real nie sprzeda a tak w ogóle to już nie długo na lewej flance będzie mógł już grać Assulin lub Jeffren wiec nie ma po co go kupować :D

0

0

Hmmm jak dla mnie lekka przesada żeby aż tyle płacić i jeszcze do tego 2 piłkarzy...

0

Jeden z najlepszych wraz z Essienem na tej pozycji na świecie według mnie :):)

0

No może nigdy nic nie wiadomo.. :)

Zobacz wszystkie

0

No i jak pieknie ...

Dzięki tej wiadomości będę mógł dzisiaj spokojnie spać :)

0

Wielkie graty dla Pepa ...to co on zrobił w ciągu jednego roku w pierwszym roku swojej pracy jest po prostu nieziemskie i niemożliwe jednak on to uczynił :D:D

0

No i bardzo ładnie....VISCA EL BARCA!!! :D:D

0

No i Hiszpanie jak zawsze wygrywają a Villa pokazuje że potrafi strzelać gole i że nadaje się do Barcy :)

0

to było wiadome że go nie puszczą ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?