MesQueUnClub22
Dołączył/a: grudzień 2012
12 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Siedem, American Beauty, Między słowami, Breaking Bad, Skazani na Shawshank, Buntownik z wyboru, Birdman
5
Ktos wie o jaki wzór chodzi? - Jeżeli w zmiennej Kreatywność wynik wynosi 26 to ile wynosi w zmiennej Plastyczność? Podaj i zastosuj odpowiedni wzór.
0
chciałbym ale net mi nie pozwoli
0
ma ktos link slabej jakości pl?
3
Majowka komuś nie służy widze...
0
a do takiej średniej? ;)
0
ma ktoś link do słabej jakosci transmisji po polsku?
0
ma ktos link ze slaba jakoscia pl?
7
Lewy do Realu moze isc tylko na jedną pozycje - szatniarz.
0
ty mózg masz przepłacony
2
Nie można tak było z Romą?
0
Co ty chcesz od Paulinho?
4
Arthur - last 6 games:
109 passes (93%) vs Cruzeiro
119 passes (92%) vs GEB
125 passes (97%) vs Monagas
112 passes (94%) vs GEB
091 passes (99%) vs Avenida
101 passes (97%) vs Avenida
109.5 passes per game
95% pass accuracy
0
ja podziele się swoim top 3: 1) American Beauty 2) Siedem 3) Fight Club
2
TV3 is stating that when Piqué went to Valverde to tell him about how he should change their tactics and formation, Valverde was spotted saying "I am the one responsible."
0
Po co ten artykul tutaj? Zeby nas dobijac?
0
Chcialbym zeby kazdy pilkarz po kolei ustawil sie w szatni z wypietymi posladkami, zeby zszedl do nich Puyol i kazdemu z nich zasadził konkretnego kopniaka. I w twarz. Za taką gre...szkoda ze taki Puyol musi na to patrzec
2
Nie ma miejsca dla szejkowych tworów w LM - brawo Liverpool!
0
kojarzy ktoś film, w którym bohater poprzez różne doświadczenia od dzieciństwa aż po życie dorosłe jakoś się rozwija i "uczy się życia"?
0
jest tu ktoś kto dobrze zna się na programie statistica?
3
będzie jutro gdzieś koło 23 mecz Barcelony w necie do obejrzenia lub pobrania? najlepiej po polsku?
0
Hahahah zaczyna sie
0
ma ktos streama najgorszej mozliwej jakosci ale zeby nie przycinał?
0
ma ktos stream najgorszej mozliwej jakosci ale zeby nie przycinał?
0
Niech dostaje tyle na ile zasluguje czyli bardzo dużo.
2
Matko Boska...
0
takie pytanie - jade pociagiem do x, mam tam przesiadke do y. do x dojade o 17;00 a pociąg do y odjezdza o 16;55. czy będe mógł prosić konduktora aby zatrzymał ten pociąg z 16;55?
20
Seven.
2
Najwięksi frajerzy stulecia. W LM nie ma miejsca dla tak małych drużyn.
1
Brawa dla tych burakow na trybunach