2

Zgadzam się z Tobą co do symulowania w 100%,ale jeśli ocenimy Albę czystko piłkarsko chodzi mi o umiejętności to jest najlepszym lewym obrońcą,może jednie Alaba jest konkurencją,a symulowanie irytuje mnie niesamowicie,ale określenie''dupa,a nie piłkarz" to lekka przesada.Ostatnio niestety wrócił temat symulowania w Barcelonie,ale takie są fakty Alves,Alba,Neymar,Suarez czasami urządzają teatr,w tym przypadku powinni wziąć przykład z Messiego chyba nigdy nie widziałem u niego symulki :D

1

Messi jak zawsze ,nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego zawsze ratuje nam tyłek,dodatkowo jego zaangażowanie w defensywie dwoma słowami Atomowa Pchła :D Jak ja nie lubię Mathieu zawał serca murowany :D Kolejne trzy punkty .
Vamos Barca!!!!!!!!!!!

0

Może nie będę obiektywny,bo Pogba jest jednym z moich ulubionych młodych talentów,oglądam mecze Juventusu ze względu na niego.Uważam,że pasuje do Barcelony ,ale nie w miejsce Rakitica,ale Iniesty lata lecą i coraz więcej potrzebuje czasu na regenerację.Oczywiście Iniesta jest o klasę lepszy,ale Roberto, Rafinha nie są w stanie moim zdaniem brać odpowiedzialność na siebie za kreowanie gry,a Pogba tak jest bardzo dobry technicznie,gra dobrze ciałem,potrafi uderzyć z daleka jak również nakręcić akcję niekonwencjonalnym zagraniem,do tego przyda nam się jego wzrost.Chciałbym zobaczyć go w Barcelonie jestem pewien,że MSN jak i cała drużyna przyjęła by go jak Neymara i sam wskoczył by przez sezon do grona najlepszych na świecie,a mając z przodu tridente i Pogbe za nimi zobaczyli byśmy cały jego kunszt,jedyna wada to cena,ale pomarzyć o jego transferze pomarzyć można;D

1

Nie zgodzę się,Mats daje spokój chociażby mecz z Arsenalem,ale nie tylko.Według mnie za wiele osób postrzega grę Matsa pamiętając jedynie o początku sezonu kiedy to obrona robiła sobie żarty z gry.Oczywiście są błędy dla których nie ma wytłumaczenia,ale jaki bramkarz nie puści babola?;)

1

A kogo real nie kupi w lato?:D Pogba,Hazard,Lewandowski,Neymar,Mahrez wszyscy w Madrycie będę,bo Perez wykona telefon;)

2

Zamiast zwracać uwagę na jego fryzurę,zajmij się jego genialną grą :D

4

Jestem sympatykiem Ter Stegena chciałbym zobaczyć go przez dłuższy czas w La Liga, Bravo jest bardzo dobry ale to Niemiec powinien grać więcej zasługuje na to ,bo to nasza przyszłość :D

1

Niestety Alves... Oby wyszedł skoncentrowany,bo inaczej Sanchez wkręci go :/

1

To jeden z piłkarzy który powoduje uśmiech jak tylko o nim usłyszę.Denerwuje mnie to jaka fala krytyki na niego spada i to dlaczego?Bo ma własne zdanie,poglądy i nie zgadzają się one z ''przyjętymi normami''.Nie rozumiem gwizdów w jego kierunku ,w końcu kto nie chcę z nas porażek Realu czy Atletico? Dlaczego nie krytykuje się prezesa La Ligi za oficjalne mówienie,że jest fanem Realu? Zrobiła się moda na krytykowanie poglądów Pique,ale jak cr powie coś niestosownego to nie było tematu dziwi mnie to,ale REAL REMISUJE I PIQUE MOŻE PO RAZ KOLEJNY WYSŁAĆ KILKA UŚMIECHÓW NA TWITTERZE :D

0

Każdy ma prawo do własnej opinii,ale piłka nożna to sport zespołowy jak Ronaldo jest indywidualistą niech zmieni sport na szachy :D

0

To jest jeden z głównych sukcesów Barcelony przyjaźń i brak niezdrowej rywalizacji w zespole,oglądając każdy mecz ,czytając wywiady odnoszę wrażenie ,że Barcelona to więcej niż klub to jedna wielka zjednoczona rodzina :D Vamos !!

4

Obrażasz Enrique porównując go do cr11!!

0

Zgodzę się ,ale dobrze wiemy na ile go stać w ofensywie ,więc dlaczego nie miałby kreować??

0

Na pewno jest niedoceniany,ale nadal brakuje mi u niego kreowania gry;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?