0

Można się tylko podpisać pod Twoim postem. Ileż to razy w poprzednim sezonie było tak, że real remisował w 80 minucie i nagle cała obrona przeciwników dostawała wylewu i robiło się z wrzutki 1:0. W tym sezonie to już nie działa :)

0

Jedyny pasujący komentarz to:
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Mam tego laptopa lenovo (ale z i7 i 32GB RAMu). Zależy oczywiście do czego będziesz używać tego laptopa, ale gry bez problemu na najwyższych ustawieniach odpalisz, tak samo jak programy do symulacji/pojektowania. Dobre opinie też słyszałem o serii HP Omen i wydaje mi się, że są troszkę tańsze

1

NA KOLONA!!!

0

OOO... Retard alert, retard alert!

4

Ronaldo ma nawet skoczność taką jak nurek :)

2

Ale rozkręciła się tu karuzela śmiechu

7

100mln? Czy oni się kompletnie niczego nie uczą... Umtiti ma 60mln i już trzeba tę kwotę podnieść przynajmniej 3 razy, a chłopak gra u nas dopiero drugi sezon...

0

Uważam, że za dużo, ale plotek o tym, że Griezman do nas przechodzi w okienku letnim jest tyle samo co jak było z Coutinho, więc coś jest na rzeczy. Niestety...

5

Szkoda chłopaka. Jestem pewien tego, że we Włoszech "odpali" i szybko pożałujemy jego odejścia.

3

Uważam, że super by było gdyby Griezmann dostał 14 :) Taka miła kontynuacja po Henrym. Coutinho z 7 jeśli Arda odejdzie

0

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi, więc wyjaśnię.
Jeśli wychodzisz z meczu (single player) i odpalisz FUT za godzinę/dwa dni (nie istotne), to wrzuca Cię z automatu do tego meczu, z którego wyszedłeś, mając tą samą minutę i rezultat.

0

Jeśli chodzi o Messiego, to nie ma się co dziwić. Jest napastnikiem, który polega na swojej zwinności, dryblingu i podaniach. Każdy sportowiec z wiekiem traci prędkość i wydaje mi się, że autorzy tego rankingu zwyczajnie widzą Messiego jako pomocnika za kilka dobrych lat. Idealnie widać na przykładzie CR, którego Juanfran jest w stanie dogonić bez masła, że bez swojej prędkości sprzed kilku lat, jest malutko warty :)

57

Stream padł jak:
- CR w polu karnym
- Jak strona prześcieradeł po kolejnym meczu ze stratą punktów

12

Navas bez czerwieni, gdy napastnik już go minął i miał strzał na pustaka? Ciekawe...

0

Akurat w tym trybie mogliby zaimplementować coś takiego, że jak Cię wywala z meczu przez serwery/połączenie internetowe, to przy ponownym zalogowaniu wrzuca Cię z powrotem do meczu i jest taki sam rezultat, ta sama minuta itd.

Ja w zeszłym tygodniu straciłem w ostatnim resecie szanse na elitę 1 bo mnie wywaliło w dwóch ostatnich meczach, z Bóg wie jakiego powodu =(

0

Dembele na razie na plus. Kilka głupich strat, no ale na szczęście bez większych konsekwencji. Suarez już dwie bramy powinien mieć ;/

0

Wyjazd z nim tak samo jak z Turanem!

0

Wyjazd z nim!!!

0

35 Live.com

1

Obaj. Goretzka za darmo do wyciągnięcia, a jest idealnym zmiennikiem dla Busquetsa, Arthur na wypożyczenie przez rok i darować sobie przepłacanie za Coutinho

0

Spoko cena nawet

1

On w końcu dziś zagrał?

39

I że Benzema to napastnik kompletny

1

#Łatwo
Przy okazji, kolejny raz Messi pokazał całemu piłkarskiemu światu, że jest najlepszy

3

O matko... Litości

15

"Powodem, dla którego to Portugalczyk zdobył Złotą Piłkę, są niepowodzenia Barcelony w minionym sezonie."

Myślę, że tym jednym zdaniem można było w tym artykule wszystko podsumować :)

1

Myślę, że z wymienionej przez Ciebie listy, te różowe stringi Antonelli to już może mieć...

0

Ekstra. Jeszcze Gomes out i będzie super

0

HAHAHAHAHA, wiedziałem, że tak będzie. Przewaga nad madrytem już była zdecydowanie za duża. To nie jest już przypadek, że dwa mecze pod rząd przegryamy przez decyzje sędziów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?