O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zawsze było wiadomo że Pep jest DOBRY, tylko to nie jest takie proste tak od razu zmienić styl, drużynę...potrzebował czasu i dobrze że go dostał, bo ja nigdy w niego nie przestawałam wierzyć...chociaż nie powiem że mi nie było smutno jak Ryjek odchodził..

0

I niech tak zostanie do końca sezonu!

Visca El Barca!

0

A ja chcę zobaczyć Barcelonę taką jak grała w 96/97, z wspaniałymi graczami i duetem, Ronaldo-Enrique i De la Pena plus te wszystkie dogrywki,dośrodkowania i wolne Guardioli, chce zobaczyć tą szybkość i łatwość w grze..chce żeby Barca była taka jak kiedyś, silna, nie pokonana i najlepsza!

0

Więcej takich zwycięstw Panie Guardiola! ;]

0

bartopilkarz

Czemu nie? 300738 ? :D

Zobacz wszystkie

0

Zawsze było wiadomo że Pep jest DOBRY, tylko to nie jest takie proste tak od razu zmienić styl, drużynę...potrzebował czasu i dobrze że go dostał, bo ja nigdy w niego nie przestawałam wierzyć...chociaż nie powiem że mi nie było smutno jak Ryjek odchodził..

0

Eto też jest powołany...i nie mamy napastników..

0

Guardiola, teraz wiem że decyzja o Twoim przybyciu była idealna! Teraz tylko pokaż nam tytuły! Visca El Barca! Si laporta! Si Pep! Si Eto! Si Barca! Puta Real!

0

Popatrzcie na Eto'o na tym zdjęciu...ZOSTAJE! :)

0

Marc był wielki! Jego mecze w Barcelonie były poezją!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?