Zawsze było wiadomo że Pep jest DOBRY, tylko to nie jest takie proste tak od razu zmienić styl, drużynę...potrzebował czasu i dobrze że go dostał, bo ja nigdy w niego nie przestawałam wierzyć...chociaż nie powiem że mi nie było smutno jak Ryjek odchodził..
A ja chcę zobaczyć Barcelonę taką jak grała w 96/97, z wspaniałymi graczami i duetem, Ronaldo-Enrique i De la Pena plus te wszystkie dogrywki,dośrodkowania i wolne Guardioli, chce zobaczyć tą szybkość i łatwość w grze..chce żeby Barca była taka jak kiedyś, silna, nie pokonana i najlepsza!
Zawsze było wiadomo że Pep jest DOBRY, tylko to nie jest takie proste tak od razu zmienić styl, drużynę...potrzebował czasu i dobrze że go dostał, bo ja nigdy w niego nie przestawałam wierzyć...chociaż nie powiem że mi nie było smutno jak Ryjek odchodził..
Guardiola, teraz wiem że decyzja o Twoim przybyciu była idealna! Teraz tylko pokaż nam tytuły! Visca El Barca! Si laporta! Si Pep! Si Eto! Si Barca! Puta Real!
Komentarze
0
Zawsze było wiadomo że Pep jest DOBRY, tylko to nie jest takie proste tak od razu zmienić styl, drużynę...potrzebował czasu i dobrze że go dostał, bo ja nigdy w niego nie przestawałam wierzyć...chociaż nie powiem że mi nie było smutno jak Ryjek odchodził..
0
I niech tak zostanie do końca sezonu!
Visca El Barca!
0
A ja chcę zobaczyć Barcelonę taką jak grała w 96/97, z wspaniałymi graczami i duetem, Ronaldo-Enrique i De la Pena plus te wszystkie dogrywki,dośrodkowania i wolne Guardioli, chce zobaczyć tą szybkość i łatwość w grze..chce żeby Barca była taka jak kiedyś, silna, nie pokonana i najlepsza!
0
Więcej takich zwycięstw Panie Guardiola! ;]
0
bartopilkarz
Czemu nie? 300738 ? :D
0
Zawsze było wiadomo że Pep jest DOBRY, tylko to nie jest takie proste tak od razu zmienić styl, drużynę...potrzebował czasu i dobrze że go dostał, bo ja nigdy w niego nie przestawałam wierzyć...chociaż nie powiem że mi nie było smutno jak Ryjek odchodził..
0
Eto też jest powołany...i nie mamy napastników..
0
Guardiola, teraz wiem że decyzja o Twoim przybyciu była idealna! Teraz tylko pokaż nam tytuły! Visca El Barca! Si laporta! Si Pep! Si Eto! Si Barca! Puta Real!
0
Popatrzcie na Eto'o na tym zdjęciu...ZOSTAJE! :)
0
Marc był wielki! Jego mecze w Barcelonie były poezją!