0

"Przyszedłem, by wygrywać i nie opuszczę tego zespołu do momentu, kiedy nie wygra wszystkiego. Sądzę, że jesteśmy najsilniejszą drużyną we Włoszech "

To sobie trochę w nim pograsz xDDD .

Tylko z tego co mi wiadomo to piłkarze po 40 już raczej nie grają :D

To wszystkiego nie zdobędziecie xDDDD

0

perla42

Tak , tak , wysoki , długie nogi to moga być cechy modelki .

Ale Ibra nie dogadywał się z kumplami z boiska

Bardzo dobrze , że go wypożyczyli .

Barca będzie sobie lepiej radziła .

A jeśli chodzi o mecz z Chelsea to masz rację , VV uratował nas .

Ale wg mnie dobrze , że wypożyczyli Zlatana .

Pozdrawiam :D

0

zado77 !! 4-0 To będzie cud !!!!!

Ja stawiam 2-1 .

1- Messi

1- Villa

0

Ja jestem dzisiaj za Bayernem. Według mnie ManU jest po prostu "gównem". Kocham Barce! Messi się popisał swoimi umiejętnościami i talentem. Więc nie ma o czym mówić. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?