Melysax
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Przyszedłem, by wygrywać i nie opuszczę tego zespołu do momentu, kiedy nie wygra wszystkiego. Sądzę, że jesteśmy najsilniejszą drużyną we Włoszech "
To sobie trochę w nim pograsz xDDD .
Tylko z tego co mi wiadomo to piłkarze po 40 już raczej nie grają :D
To wszystkiego nie zdobędziecie xDDDD
0
perla42
Tak , tak , wysoki , długie nogi to moga być cechy modelki .
Ale Ibra nie dogadywał się z kumplami z boiska
Bardzo dobrze , że go wypożyczyli .
Barca będzie sobie lepiej radziła .
A jeśli chodzi o mecz z Chelsea to masz rację , VV uratował nas .
Ale wg mnie dobrze , że wypożyczyli Zlatana .
Pozdrawiam :D
0
zado77 !! 4-0 To będzie cud !!!!!
Ja stawiam 2-1 .
1- Messi
1- Villa
0
Ja jestem dzisiaj za Bayernem. Według mnie ManU jest po prostu "gównem". Kocham Barce! Messi się popisał swoimi umiejętnościami i talentem. Więc nie ma o czym mówić. VeB!