Nie ma co, wygrana bedzie nasza ;] Chlopaki jak dotad w meczach wysokiej rangi dawali sobie rade. Zreszta Barca majac noz na gardle zawsze sobie radzila wiec nie martwie sie.
Nie ma co, wygrana bedzie nasza ;] Chlopaki jak dotad w meczach wysokiej rangi dawali sobie rade. Zreszta Barca majac noz na gardle zawsze sobie radzila wiec nie martwie sie.
Komentarze
0
@MessiBois
Porównujesz jakieś ogóry do drużyny z bundesligi?
0
Zauważyliście, że Puyol zamienił się koszulką z Fontasem? :D
0
Po co spamujecie jak już 3 osoby zostały wybrane?
0
Wam tez przerywa pobieranie z serwera przeklej? Juz trzeci raz przerwalo pobieranie a juz tak nie wiele brakowalo ;/
0
Nie ma co, wygrana bedzie nasza ;] Chlopaki jak dotad w meczach wysokiej rangi dawali sobie rade. Zreszta Barca majac noz na gardle zawsze sobie radzila wiec nie martwie sie.
0
Wam tez przerywa pobieranie z serwera przeklej? Juz trzeci raz przerwalo pobieranie a juz tak nie wiele brakowalo ;/
0
Nie ma co, wygrana bedzie nasza ;] Chlopaki jak dotad w meczach wysokiej rangi dawali sobie rade. Zreszta Barca majac noz na gardle zawsze sobie radzila wiec nie martwie sie.
0
Po co spamujecie jak już 3 osoby zostały wybrane?
0
@MessiBois
Porównujesz jakieś ogóry do drużyny z bundesligi?
0
Zauważyliście, że Puyol zamienił się koszulką z Fontasem? :D