O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Messi, Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 05/06

Statystyki

  • Dni w serwisie 3156
  • Liczba komentarzy 873
  • Polecenia 145

Komentarze

0

A może bardziej chcieliście żeby Sanchez został, bo ja tak. Szkoda, że już nie gra u nas.

0

Ja do dziś nie rozumiem sprzedaży Sancheza. W sezonie, po którym go sprzedali był najlepszym zawodnikiem drużyny. Oczywiście teraz to nie ma znaczenia, bo Suarez się sprawdził, a nie musiało tak być, a wtedy byłby płacz za Sanchezem. Dla mnie Sanchez będzie jednym z najlepiej wspominanym zawodników. Może kiedyś wróci :)

2

Domyśliłem się, ale dziwnie to napisali i chciałem się pośmiać :)

0

No nie zaprzeczam, chodziło mi głównie o to by szanowana Bojana, bo zasłużył sobie na to. Pedro dał nam dużo więcej i też każdy o tym pamięta. Co do Ibry to jestem ciekaw jakby wyglądała jego gra teraz w Barcelonie gdyby nie odszedł. Grał dobrze mimo wszystko i gdyby nie ta ogromna (jak na tamte czasy) kwota za niego to byłby udany transfer. Mam nadzieję, że Pedro odnajdzie swój drugi dom i będzie strzelał najlepszym tak jak kiedyś :)

0

"na EURO 2016 pojawią się kamery, by uniknąć zaliczania bramek, które nie padły.", a to wcześniej nie było kamer? To jak transmitowali? Przekaz myśli, czy co?

Zobacz wszystkie

34

Jeden z komentarzy pod tym filmikiem o Messim. Piękne podsumowanie.

"From now on, whenever messi gets fouled, even if he is on the half way line, it should be a red card for the offender because even in that position, it's a potential goal scoring opportunity."

20

No nic kupiłem za mało browarów dzisiaj :(

7

Widzę, że prawie wszyscy się zgadzają z tym, że Sanchez jest jednym z najlepszych w tym sezonie, jeśli nie najlepszy. Nie pamiętam meczu, w którym by Alexis nie biegał jak wariat za piłką, stara się w każdym meczu czasem jako jedyny w drużynie. Zasługuje by grać w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że nie odejdzie, bo jest nam potrzebny :)

5

Eee 200 mln za 20 lat, dobre dobre. Ja myślałem, że za hmm kilka lat taka kasa. Wtedy to byłby dobry pomysł pozwoliłby poprawić sytuacje finansową, a później znowu stara nazwa na swoje miejsce. Ale takie heca jak 200 mln na 20 lat to nie :)

5

No, a jak ktoś kogoś skosi porządnie tak, że mógł zakończyć czyjąś karierę to już jakoś się tym nie przejmują dniami i nocami, gdzie moim zdaniem takie zachowania powinny być bardzo surowo karane, do tego opieprzenie na konferencji takie zawodnika przez swojego trenera, to może następnym razem pomyśli.

Neymar zrobił dobrą sztuczkę, a to się nie godzi w Hiszpanii przy wyniku 3:1, bo po co to było, mecz wygrany mógł sobie odpuścić. Ludzie na prawdę przejmują się rzeczami najmniej ważnymi. Ronaldo też się dostało za odbicie plecami parę sezonów temu. Straszne obaj powinni dostać grzywnę i jeden mecz zawieszenia, bo inni tak nie potrafią :)

A Messi to już w ogóle powinien mieć zakaz wchodzenia na boisko :)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?