Użytkownik zbanowany
8 grudnia 2015, 14:59
0
5 grudnia 2015, 10:57
2
Jeśli Ramos to dlawas człowiek żenada to kim jest Pikej? człowiekiem mega żenada?
5 grudnia 2015, 10:54
Nie wierzę że w to wierzycie xd co za dzieci
20 listopada 2015, 14:59
Jedna konferencja i już płacz :(
20 listopada 2015, 14:58
Może dlatego że ostani klasyk był kilka miesięcy temu
17 kwietnia 2015, 12:39
14
Serio nie macie o czym pisać? Żałosne
23 sierpnia 2015, 12:03
12
Media wymyślają a wy się podniecacie.. jak można być tak głupim?
12 listopada 2015, 14:54
8
Nie wierze xD
16 lipca 2015, 09:29
7
A potem dotykasz piłkę i nw co z nią zrobić
21 lipca 2015, 09:43
6
Może pomyśl że to on chcę odejść
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
2
Jeśli Ramos to dlawas człowiek żenada to kim jest Pikej? człowiekiem mega żenada?
0
Nie wierzę że w to wierzycie xd co za dzieci
0
Jedna konferencja i już płacz :(
0
Może dlatego że ostani klasyk był kilka miesięcy temu
14
Serio nie macie o czym pisać? Żałosne
12
Media wymyślają a wy się podniecacie.. jak można być tak głupim?
8
Nie wierze xD
7
A potem dotykasz piłkę i nw co z nią zrobić
6
Może pomyśl że to on chcę odejść