Mateusz16612
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Polska
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Magicy
0
Ibraaaaaa
0
Najlepszego Titi ,życze wielu bramek dla Barcy
0
[*]
0
Dzięki za wszystko.Powodzenia w Interze
0
zapomniał o Hiszpani
0
co oni 5-cioma pomocnikami graja lol
0
busqets??????lol ale wymyslil ale moze keite zostawia w razie czegos
0
Tylko bez busquetsa blagam
0
brac ville albo zlatana
0
Moze w finale Henry zagra na srodkowego napastnika
0
2 okazje eto na techniczny strzal.Oj musi sie jeszcze od Henrego pouczyc
0
Bóg kocha Barcelone Jeszcze Henry
0
I się chłopak przełamał
0
Ja bym sprawdzil Casceresa w takim meczu wlasnie z silniejszym przeciwnikiem
0
WiliFcb
Nie patrz na mecz z Bayernem bo tam nie mial z kim grac musial cos sam kombinowac
0
On musi zagrac bo znowu bedzie Pep musial tak poustawiac sklad ze moze to wygladac gorzej niz z chelsea i tam mamy wystarczajace klopoty w obronie troche duzo tego pecha.
0
Sory ze nie z tematem
Moja zapowiedz finalu
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e9352986b21fd18c.html
0
Dzieki wlasnie znalazlem
0
nie ma ktos z tvp2?
0
JimMorrisonFCB
W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez władze klubu podano, że popularny w stolicy Katalonii "Rafa" w tym sezonie już nie zagra.
Źródło: marca.com
No nie wiem z tym marquezem ale juz 1 cud widzielismy
0
sklad na final w obronie sylvinho,Pique,???,Puyol kto w miejsce pytajnika?
0
jak myslicie Barca sie bedzie odwolywac co do kartek bo zostalo nam 4 obroncow puyol,pique,sylvinho,casceres nie ciekawie to wyglada
0
A ja pociesze wszystkich Cules pamietacie slowa Murinho ,,Jestem pewny że Manchester awansuje do finalu ale jestem tez pewien ze napewno go przegra".Po drugie nikomu nie udalo sie obronic jeszcze trofeum
0
A Menu jest juz pewne wygranej w finale z tego co wyczytalem na ich forach.Mamy slaba obrone ponoc wystarczy tylko wylaczyc srodkowych pomocnikow i ich atak ma nas rozwalic dzieci NEO i tyle
0
ale dlaczego wszyscy mowia ze kartki sie licza ??????
0
Dobra panowie ale jaki mamy okrojony sklad abidal dani znow kur..beda jaja z obrona ale dzis nie to jest najwazniejsze
0
Niemozliwe
0
Gol
0
Czekaj tu tyle czasu martw sie i co trzeba do nastepnego roku czekac