O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Boruc, Schmeichel, Cesc, Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od od zawsze!

Statystyki

  • Dni w serwisie 3679
  • Liczba komentarzy 231
  • Polecenia 477

Komentarze

1

Śmieszni jesteście pisząc że Barca grała z ogórkami... RSSS i Sevilla to ogórki? Real w każdym meczu stracił bramkę a wy marudzicie przy bilansie 18-1... To jest naprawdę świetny rezultat. A co do meczu z Bayernem gdyby strzelili to co mieli w pierwszej połowie mecz wyglądałby zupełnie inaczej.

0

Jako kibic Barcy jestem bardzo podniecony obecnym sezonem i mam duży apetyt na sukces, ale jednak z tyłu głowy wiem że będzie to ciężki sezon dla zawodników ze względu na presję jaka na nich ciąży. Mam nadzieję że dzisiaj będzie dobry występ na poziomie LM.
Ps remis biorę w ciemno:D

0

Myślę że Depay będzie zwycięzcom tego okienka transferowego

0

@krzakov kolego Depaya bym nie skreślał

5

Mi osobiście kojarzy się z dużą szybkością, kiedy był w gazie w Anglii robił niezły wiatr.

Zobacz wszystkie

45

Ja osobiście wierzę w Niego i mam nadzieje że uciszy wszystkich hejterów ;)

41

Z jednej strony chcielibyśmy młodych zawodników grających w pierwszej drużynie a z drugiej strony krytykujemy ich za popełnione błędy. Wystawiając młodzież, która jest niedoświadczona trzeba się liczyć z ryzykiem popełnienia przez nich błędów.

29

Oprócz wymienionych Arthur, Rakitić, Vidal, Braithwaite, Junior, Umtiti i Dembélé powinni znaleźć się krzykacz Alba, drewno Busquets, polityk Pique i gruby Suarez.

28

Gdzie są hejterzy Luuka? Hehe

28

Uważam że nie należy go skreślać. Wciąż swoją przebojowością może dać nam trochę radości. Po drugie patrząc na nasz skład taki fizyczny zawodnik zawsze się przyda.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?