MatBarca
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Bo musiał. Messi był długo kontuzjowany
0
Wiesz od początku nie podobało mi się to że Martino objął ławkę trenerską po Tito. Barcelona to wielki klub który powinien mieć wielkiego trenera kogoś z doświadczeniem w Europie a nie w Ameryce Południowej.
0
Mam nadzieję że odejdzie. Jesteśmy w tym punkcie tylko dlatego że nasi rywale się potknęli.
0
P.s Barca to nie klub seniora;D
0
30 lat kpina jest za stary;/ i co za rok lub 2 bedziemy szukac kolejnego na jego miejsce. 20 milionow to za dużo
0
No ale jak przyszedł do Barcy powiedział że żadnych transferów nie trzeba, wystarczy tylko Neymar, a dziury w defensywie i 2 bramkarz to co panie Martino? Teraz właśnie cierpimy przez brak klasowego stopera. Wracaj do Argentyny takie jest moje zdanie
0
Zacznijmy od tego ze Mou nie puści nikogo z Chelsea do Barcy
0
liczę że real odpadnie z ligi mistrzów
0
Co z tego że stoją za nim murem... za Pepem też stali. Przypomnij sobie jak Guardiola dyrygował przy lini. Tata woli wsadzić ręce w kieszeń i patrzeć w ziemię. Zero motywacji dla zawodników
0
sęk w tym kolego nasz kochany zarząd pewnie połasi się na taniochę
0
Mam nadzieję że Tata odejdzie z Barcy. To nie jest trener na miarę Dumy Katalonii. Ameryka Południowa to nie Europa, a nam potrzeba trenera z doświadczeniem w Europie...