Marusek
Dołączył/a: maj 2024
7 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Xavi jeszcze czeka.
8
Po zdobyciu mistrzostwa, mecze nie mają żadnej temperatury. Robert strzelił, tak miało być i już. Dziękujemy za sezon i czekamy, co się wydarzy w następnym.
1
Tak wyglądają mecze Barcelony o nic.
5
Zmiennicy idealni na LM w przyszłym sezonie.
2
I Robercik musisz jeszcze raz.
5
Marzenie spełnione. I fajnie.
3
I w takim składzie może to dzisiaj fajnie chodzić.
9
To się dziewczyny roztrzelały. Ewa z ostatnim podaniem.
6
Dziewczyny 3:0 po pięknym golu. LM nasza. Dziękujemy.
4
Złota Ewka z Barcelony.
3
Gratuluje Widzewowi, tylko nie wiem jeszcze czego. Taki sezon nie może się powtórzyć w przyszłym.
7
Ewka. Ewka. Ewka. 1:0 Barcelona.
1
Widzew w tym sezonie, to jednak stan umysłu.
1
@FcPortoFan1999 Czekam. czekam.
7
Dziewczyny do przerwy mało przekonujące.
1
No cóż może jutro w ostatnim odcinku będą jacyś konkretni przeciwnicy dla mistrzów. Zieloni mogli to wygrać, ale i tak przytulili fajną kasę dzięki mistrzom.
0
Młodzi polegli na licytacji i mistrzowie trudno nie mieli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ewka blisko bramki.
5
Widelców, ale widelcy też jest poprawna.
0
Widzew przycisnął. Powinno być 2:0.
1
Ależ dziwna dzisiaj ta awantura.
1
W Awanturze coraz mniej pieniędzy do zgarnięcia przez podpowiedzi.
1
Drągowski paruje na słupek. Widzew w obronie.
Ooo. Chyba kontuzja Drąga.
Ee nie.
0
Widzew szczęśliwie. Poprzeczka Piasta.
A Lechia przegrywa.
2
Młodzi zieloni będą że sporą kasą.
0
Jest jest jest Widzew Widzew Widzew.
0
Piłkę nożną trafiłeś. Co dalej?
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 Dzisiaj jestem rozdarty. Widzew, awantura i dziewczyny. Łatwo nie będzie.
1
Czy ja wiem?
https://www.facebook.com/share/p/1HRJpU6JDG/
Ale dzień mam zrobiony:)