0

Taaak, Martusia wniebowzięta. ; )

hah, dobrze, że atmosfera luźna i lepiej jednak jak mają się ganiać półnadzy niż jak mają się wyzywać w szatni... :)

Witam ponownie po długiej nieobecności przy okazji. ;d

0

m_o_z a myślisz że nie robi? Nie przepuści takiej okazji. ;p

Zrobi sobie prezent na urodziny i we wtorek wbije Wisełce hat-tricka. ;D

0

robokochambarce myślę, że Bojan przystanie na te warunki, bez zastanawiania się. ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?