24 sierpnia 2009, 11:41
0
no to czekamy na nastepne puchary :) i wspaniala gre :)
24 sierpnia 2009, 10:42
moze i nie sluszny rzut karny ale i tak bramka padla bo ibra strzelil :)
24 sierpnia 2009, 10:40
no i tak ma byc. ibra sie jeszcze rozkreci :)
24 sierpnia 2009, 10:37
No mi sie styl gry maxwella bardzo podobal a ibra zaczyna grac jak powinnien w barcelonie. brakuje bramki :) ale jestem spokojny
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
no to czekamy na nastepne puchary :) i wspaniala gre :)
0
moze i nie sluszny rzut karny ale i tak bramka padla bo ibra strzelil :)
0
no i tak ma byc. ibra sie jeszcze rozkreci :)
0
No mi sie styl gry maxwella bardzo podobal a ibra zaczyna grac jak powinnien w barcelonie. brakuje bramki :) ale jestem spokojny
0
no to czekamy na nastepne puchary :) i wspaniala gre :)
0
No mi sie styl gry maxwella bardzo podobal a ibra zaczyna grac jak powinnien w barcelonie. brakuje bramki :) ale jestem spokojny
0
no i tak ma byc. ibra sie jeszcze rozkreci :)
0
moze i nie sluszny rzut karny ale i tak bramka padla bo ibra strzelil :)