O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 7
  • Polecenia 0

Komentarze

0

edit

mod

0

BAN!

mod

0

edit

mod

0

ale denerwuje mnie tylko to że ktoś się śmieje z polskich klubów a to nie jest ich wina tylko ustroju jaki panuje w Polsce i polityków.

0

bardziej niż tyb kocham

ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu tu dumny jestem z tego że sie urodzilem w tym kraju i jestem polakiem a ja mam wrażenie że wy sie wstydzicie tego

Zobacz wszystkie

0

Zenujące że piszecie jakby to była wasza Barca

powiem wam tak myslicie że was slyszą socios

i wstyd ze nie kibicujecie polskim drużynom tylko błaznów z siebie robicie piszać np. "kupmy Ville"

no żal mi was

tylko Wisła

0

i żeby nie było

ja kocham barce ale i Wisłe i kibicuje wszystkim polskim drużynom w pucharach, ale wstyd mi jak ktoś sie smieje z polskich drużyn a sam jest polakiem

0

bardziej niż tyb kocham

ale w przeciwieństwie do ciebie i wielu tu dumny jestem z tego że sie urodzilem w tym kraju i jestem polakiem a ja mam wrażenie że wy sie wstydzicie tego

0

ale denerwuje mnie tylko to że ktoś się śmieje z polskich klubów a to nie jest ich wina tylko ustroju jaki panuje w Polsce i polityków.

0

edit

mod

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?