Mariusz89w
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Świerczyna
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje dla tej wspaniałej drużyny ;)
0
100 lat!!!
0
Celem nr 1 barcy powinien być teraz Ribery i muszą go kupić za wszelką cenę
0
Gratulacje Barca, dzieki cieżkiej pracy zwyciężyliśmy Visca el Barca!!!
0
Brawo Barca należało nam się!!!Forza Barca!!!
0
Takie przywitanie należało się drużynie,wszyscy na to zasłużyli ucierajac nosa najwiekszemu rywalowi który tak przed meczem mącił o barcelońskim kompleksie realu itd. brawo chłopaki TAK DALEJ;)!!!VISCA EL BARCA!!!
0
Dani jest silny psychicznie ,więc powinien dać radę:)
0
Ribery by sie barcy przydał z pewnością,zresztą było widać w meczach z bayernem że pasuje do blaugrany ;)
0
Tez tak myśle teraz transfery sa niepotrzebne,Barca ma szeroki skład i w miare rownych zawodników na każdej pozycji po dwóch,także jest dobrze. Może latem cos sie pomyśli
0
Tak dalej Barca
0
Tak jest chłopakom się należało,na messiego czeka jeszce jedna nagroda......życzę szczęścia:)
0
Moim zdaniem pep guardiloa to właściwy człowiek na właściwym miejscu po wysokich wygranych nie popada w euforię a z porażek i remisów wyciąga dobre wnioski z korzyścią dla BARCY:)
0
iniesta może być pokazal ze tam pasuje ,choc na srodku pomocy też by był dobry
0
U siebie mysle ze bedzie ok, tylko skutecznosci by sie wiecej przydalo
0
To może być dobry pomysł, trzeba sprubować
0
I bardzo dobrze niech się chłopak rozwija a za sezon barca- pierwszy zespół
0
Thierry henry powinien razem z eto'o grać w ataku a barca ustawieniem 4-4-2
0
Manchester zagrał wczoraj bardzo słabo . Szczerze mówiąc niespodziewałem sie tego z ich strony,no ale z drugiej to Zenit był w bardzo dobrej dyspozycji
0
Moim zdaniem bojan zostanie napastnikiem światowej klasy, grając w barcelonie z takimi napastnikami jak henry czy eto'o może się wiele od nich nauczyć a że to klasowi gracze to każdy wie!
0
Sir alex Ferguson ma rację że barca jest faworytem w LM, a man utd raczej nie ,bylo to widać w czoraj jak grają
0
Cześć jestem tu nowy, moim zdaniem to trochę źle że grupa jest trochę słaba bo barca pewnie wyjdzie bez problemów a póżniej trafi na trudniejszego przeciwnika i będzie niedobrze.