0

Visca el Barca !!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje dla tej wspaniałej drużyny ;)

0

100 lat!!!

0

Celem nr 1 barcy powinien być teraz Ribery i muszą go kupić za wszelką cenę

0

Gratulacje Barca, dzieki cieżkiej pracy zwyciężyliśmy Visca el Barca!!!

0

Brawo Barca należało nam się!!!Forza Barca!!!

0

Takie przywitanie należało się drużynie,wszyscy na to zasłużyli ucierajac nosa najwiekszemu rywalowi który tak przed meczem mącił o barcelońskim kompleksie realu itd. brawo chłopaki TAK DALEJ;)!!!VISCA EL BARCA!!!

0

Dani jest silny psychicznie ,więc powinien dać radę:)

0

Ribery by sie barcy przydał z pewnością,zresztą było widać w meczach z bayernem że pasuje do blaugrany ;)

0

Tez tak myśle teraz transfery sa niepotrzebne,Barca ma szeroki skład i w miare rownych zawodników na każdej pozycji po dwóch,także jest dobrze. Może latem cos sie pomyśli

0

Tak dalej Barca

0

Tak jest chłopakom się należało,na messiego czeka jeszce jedna nagroda......życzę szczęścia:)

0

Moim zdaniem pep guardiloa to właściwy człowiek na właściwym miejscu po wysokich wygranych nie popada w euforię a z porażek i remisów wyciąga dobre wnioski z korzyścią dla BARCY:)

0

iniesta może być pokazal ze tam pasuje ,choc na srodku pomocy też by był dobry

0

U siebie mysle ze bedzie ok, tylko skutecznosci by sie wiecej przydalo

0

To może być dobry pomysł, trzeba sprubować

0

I bardzo dobrze niech się chłopak rozwija a za sezon barca- pierwszy zespół

0

Thierry henry powinien razem z eto'o grać w ataku a barca ustawieniem 4-4-2

0

Manchester zagrał wczoraj bardzo słabo . Szczerze mówiąc niespodziewałem sie tego z ich strony,no ale z drugiej to Zenit był w bardzo dobrej dyspozycji

0

Moim zdaniem bojan zostanie napastnikiem światowej klasy, grając w barcelonie z takimi napastnikami jak henry czy eto'o może się wiele od nich nauczyć a że to klasowi gracze to każdy wie!

0

Sir alex Ferguson ma rację że barca jest faworytem w LM, a man utd raczej nie ,bylo to widać w czoraj jak grają

0

Cześć jestem tu nowy, moim zdaniem to trochę źle że grupa jest trochę słaba bo barca pewnie wyjdzie bez problemów a póżniej trafi na trudniejszego przeciwnika i będzie niedobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?