Założę się że 3 dni temu 99 % kibiców Barcy nie brało pod uwagę Adriano w "dziesiątce najbardziej oczekiwanych transferów" a teraz 50 % z nas spuszcza się jaki to super transfer i widzi go w pierwszym składzie....... I ja się z tym zgadzam, tzn że to dobry transfer bo jak wcześniej wyliczyłem w poprzednim sezonie w barwach Sevilli Adriano grał 12 razy na lewej obronie, 7 na prawej obronie, 4 na prawek pomocy, 3 na lewej pomocy i raz w środku obrony. Jest więc doskonałym zmiennikiem na różne pozycje (przypomnę że Sevilla gra głównie systemem 1-4-4-2) ale nie będzie wybiegał w pierwszym składzie. Barcelonie taki piłkarz jest potrzebny, aby nie powtórzyły się historie z awaryjnym wystawianiem defensywnego pomocnika na środku obrony lub środkowego obrońcy na prawej obronie
Ludzie opamiętajcie się, przecież Adriano nie jest kupiony do pierwszego składu. To typowy uniwersalny zapchajdziura mogący grać na każdej pozycji w obronie ale też w pomocy. Na lewej obronie zarówno Maxwell jak i Abidal są od niego o klasę lepsi, na prawej mógłby być pierwszym zmiennikiem Alvesa bo Puyol robi się coraz starszy i zostaje mu tylko środek obrony. Na DM'ie jest za Busquetsem i Keitą, ewentualnie może w końcówkach wchodzić za Iniestę jeżeli trzeba będzie szanować wynik.
Z Sevilli to potrzebny nam był Jesus Navas jako naturalny zmiennik Iniesty, Xaviego a nawet Messiego (bo Fabregas raczej nie przyjdzie). Cały czas liczę też na sprowadzenie Javi Martineza z Bilbao, bo uważam że miałby szansę na pierwszy skład na DM'ie
Przeanalizowałem jak Adriano był ustawiany w zeszłym sezonie w Sevilli i oto wyniki: lewa obrona 12 razy, prawa obrona 7, lewa pomoc 4, prawa pomoc 3, środek obrony 1..... I już wiadomo dlaczego Barca go kupiła, bo takiego uniwersalnego piłkarza to jeszcze chyba nie miała. Doskonały zmiennik dla skrajnych obrońców ale również bocznych pomocników (choć Sevilla grała głównie 1-4-4-2).
JaviMar bo tak go nazywają w Bilbao to ciekawa opcja, szczególnie jako alternatywa na wypadek odejścia Yaya Toure. Jako (również) kibic Basków szczególnie poleciłbym jeszcze z tego kluby Ikera Muniaina, chyba obecnie największą nadzieje hiszpańskiej piłki (ma 17 lat a w tym sezonie zaliczył 35 występów + 6 bramek w La Liga i LE) oraz Fernando Llorente (51 meczów + 23 gole). Ten ostatni sprawdziłby się lepiej jako wysoki środkowy napastnik zgrywający do skrzydłowych niż niewypał Zlatan (i byłby dwa razy tańszy). JaviMar i Llorente jadą na MŚ co jest chyba najlepszą rekomendacją. Oczywiście nie ma opcji przejścia któregoś z Basków do Realu, bo oni nawzajem wręcz się nienawidzą (Baskowie i Kastylijczycy).
JaviMar bo tak go nazywają w Bilbao to ciekawa opcja, szczególnie jako alternatywa na wypadek odejścia Yaya Toure. Jako (również) kibic Basków szczególnie poleciłbym jeszcze z tego kluby Ikera Muniaina, chyba obecnie największą nadzieje hiszpańskiej piłki (ma 17 lat a w tym sezonie zaliczył 35 występów + 6 bramek w La Liga i LE) oraz Fernando Llorente (51 meczów + 23 gole). Ten ostatni sprawdziłby się lepiej jako wysoki środkowy napastnik zgrywający do skrzydłowych niż niewypał Zlatan (i byłby dwa razy tańszy). JaviMar i Llorente jadą na MŚ co jest chyba najlepszą rekomendacją. Oczywiście nie ma opcji przejścia któregoś z Basków do Realu, bo oni nawzajem wręcz się nienawidzą (Baskowie i Kastylijczycy).
Ludzie opamiętajcie się, przecież Adriano nie jest kupiony do pierwszego składu. To typowy uniwersalny zapchajdziura mogący grać na każdej pozycji w obronie ale też w pomocy. Na lewej obronie zarówno Maxwell jak i Abidal są od niego o klasę lepsi, na prawej mógłby być pierwszym zmiennikiem Alvesa bo Puyol robi się coraz starszy i zostaje mu tylko środek obrony. Na DM'ie jest za Busquetsem i Keitą, ewentualnie może w końcówkach wchodzić za Iniestę jeżeli trzeba będzie szanować wynik.
Z Sevilli to potrzebny nam był Jesus Navas jako naturalny zmiennik Iniesty, Xaviego a nawet Messiego (bo Fabregas raczej nie przyjdzie). Cały czas liczę też na sprowadzenie Javi Martineza z Bilbao, bo uważam że miałby szansę na pierwszy skład na DM'ie
Przeanalizowałem jak Adriano był ustawiany w zeszłym sezonie w Sevilli i oto wyniki: lewa obrona 12 razy, prawa obrona 7, lewa pomoc 4, prawa pomoc 3, środek obrony 1..... I już wiadomo dlaczego Barca go kupiła, bo takiego uniwersalnego piłkarza to jeszcze chyba nie miała. Doskonały zmiennik dla skrajnych obrońców ale również bocznych pomocników (choć Sevilla grała głównie 1-4-4-2).
Założę się że 3 dni temu 99 % kibiców Barcy nie brało pod uwagę Adriano w "dziesiątce najbardziej oczekiwanych transferów" a teraz 50 % z nas spuszcza się jaki to super transfer i widzi go w pierwszym składzie....... I ja się z tym zgadzam, tzn że to dobry transfer bo jak wcześniej wyliczyłem w poprzednim sezonie w barwach Sevilli Adriano grał 12 razy na lewej obronie, 7 na prawej obronie, 4 na prawek pomocy, 3 na lewej pomocy i raz w środku obrony. Jest więc doskonałym zmiennikiem na różne pozycje (przypomnę że Sevilla gra głównie systemem 1-4-4-2) ale nie będzie wybiegał w pierwszym składzie. Barcelonie taki piłkarz jest potrzebny, aby nie powtórzyły się historie z awaryjnym wystawianiem defensywnego pomocnika na środku obrony lub środkowego obrońcy na prawej obronie
Komentarze
0
No to bierzemy Jesusa Navasa, bo Schweinsteiger i Sneijder będą trudniejsi do wyjęcia
0
Założę się że 3 dni temu 99 % kibiców Barcy nie brało pod uwagę Adriano w "dziesiątce najbardziej oczekiwanych transferów" a teraz 50 % z nas spuszcza się jaki to super transfer i widzi go w pierwszym składzie....... I ja się z tym zgadzam, tzn że to dobry transfer bo jak wcześniej wyliczyłem w poprzednim sezonie w barwach Sevilli Adriano grał 12 razy na lewej obronie, 7 na prawej obronie, 4 na prawek pomocy, 3 na lewej pomocy i raz w środku obrony. Jest więc doskonałym zmiennikiem na różne pozycje (przypomnę że Sevilla gra głównie systemem 1-4-4-2) ale nie będzie wybiegał w pierwszym składzie. Barcelonie taki piłkarz jest potrzebny, aby nie powtórzyły się historie z awaryjnym wystawianiem defensywnego pomocnika na środku obrony lub środkowego obrońcy na prawej obronie
0
Ludzie opamiętajcie się, przecież Adriano nie jest kupiony do pierwszego składu. To typowy uniwersalny zapchajdziura mogący grać na każdej pozycji w obronie ale też w pomocy. Na lewej obronie zarówno Maxwell jak i Abidal są od niego o klasę lepsi, na prawej mógłby być pierwszym zmiennikiem Alvesa bo Puyol robi się coraz starszy i zostaje mu tylko środek obrony. Na DM'ie jest za Busquetsem i Keitą, ewentualnie może w końcówkach wchodzić za Iniestę jeżeli trzeba będzie szanować wynik.
Z Sevilli to potrzebny nam był Jesus Navas jako naturalny zmiennik Iniesty, Xaviego a nawet Messiego (bo Fabregas raczej nie przyjdzie). Cały czas liczę też na sprowadzenie Javi Martineza z Bilbao, bo uważam że miałby szansę na pierwszy skład na DM'ie
0
Przeanalizowałem jak Adriano był ustawiany w zeszłym sezonie w Sevilli i oto wyniki: lewa obrona 12 razy, prawa obrona 7, lewa pomoc 4, prawa pomoc 3, środek obrony 1..... I już wiadomo dlaczego Barca go kupiła, bo takiego uniwersalnego piłkarza to jeszcze chyba nie miała. Doskonały zmiennik dla skrajnych obrońców ale również bocznych pomocników (choć Sevilla grała głównie 1-4-4-2).
0
JaviMar bo tak go nazywają w Bilbao to ciekawa opcja, szczególnie jako alternatywa na wypadek odejścia Yaya Toure. Jako (również) kibic Basków szczególnie poleciłbym jeszcze z tego kluby Ikera Muniaina, chyba obecnie największą nadzieje hiszpańskiej piłki (ma 17 lat a w tym sezonie zaliczył 35 występów + 6 bramek w La Liga i LE) oraz Fernando Llorente (51 meczów + 23 gole). Ten ostatni sprawdziłby się lepiej jako wysoki środkowy napastnik zgrywający do skrzydłowych niż niewypał Zlatan (i byłby dwa razy tańszy). JaviMar i Llorente jadą na MŚ co jest chyba najlepszą rekomendacją. Oczywiście nie ma opcji przejścia któregoś z Basków do Realu, bo oni nawzajem wręcz się nienawidzą (Baskowie i Kastylijczycy).
0
JaviMar bo tak go nazywają w Bilbao to ciekawa opcja, szczególnie jako alternatywa na wypadek odejścia Yaya Toure. Jako (również) kibic Basków szczególnie poleciłbym jeszcze z tego kluby Ikera Muniaina, chyba obecnie największą nadzieje hiszpańskiej piłki (ma 17 lat a w tym sezonie zaliczył 35 występów + 6 bramek w La Liga i LE) oraz Fernando Llorente (51 meczów + 23 gole). Ten ostatni sprawdziłby się lepiej jako wysoki środkowy napastnik zgrywający do skrzydłowych niż niewypał Zlatan (i byłby dwa razy tańszy). JaviMar i Llorente jadą na MŚ co jest chyba najlepszą rekomendacją. Oczywiście nie ma opcji przejścia któregoś z Basków do Realu, bo oni nawzajem wręcz się nienawidzą (Baskowie i Kastylijczycy).
0
Ludzie opamiętajcie się, przecież Adriano nie jest kupiony do pierwszego składu. To typowy uniwersalny zapchajdziura mogący grać na każdej pozycji w obronie ale też w pomocy. Na lewej obronie zarówno Maxwell jak i Abidal są od niego o klasę lepsi, na prawej mógłby być pierwszym zmiennikiem Alvesa bo Puyol robi się coraz starszy i zostaje mu tylko środek obrony. Na DM'ie jest za Busquetsem i Keitą, ewentualnie może w końcówkach wchodzić za Iniestę jeżeli trzeba będzie szanować wynik.
Z Sevilli to potrzebny nam był Jesus Navas jako naturalny zmiennik Iniesty, Xaviego a nawet Messiego (bo Fabregas raczej nie przyjdzie). Cały czas liczę też na sprowadzenie Javi Martineza z Bilbao, bo uważam że miałby szansę na pierwszy skład na DM'ie
0
Przeanalizowałem jak Adriano był ustawiany w zeszłym sezonie w Sevilli i oto wyniki: lewa obrona 12 razy, prawa obrona 7, lewa pomoc 4, prawa pomoc 3, środek obrony 1..... I już wiadomo dlaczego Barca go kupiła, bo takiego uniwersalnego piłkarza to jeszcze chyba nie miała. Doskonały zmiennik dla skrajnych obrońców ale również bocznych pomocników (choć Sevilla grała głównie 1-4-4-2).
0
Założę się że 3 dni temu 99 % kibiców Barcy nie brało pod uwagę Adriano w "dziesiątce najbardziej oczekiwanych transferów" a teraz 50 % z nas spuszcza się jaki to super transfer i widzi go w pierwszym składzie....... I ja się z tym zgadzam, tzn że to dobry transfer bo jak wcześniej wyliczyłem w poprzednim sezonie w barwach Sevilli Adriano grał 12 razy na lewej obronie, 7 na prawej obronie, 4 na prawek pomocy, 3 na lewej pomocy i raz w środku obrony. Jest więc doskonałym zmiennikiem na różne pozycje (przypomnę że Sevilla gra głównie systemem 1-4-4-2) ale nie będzie wybiegał w pierwszym składzie. Barcelonie taki piłkarz jest potrzebny, aby nie powtórzyły się historie z awaryjnym wystawianiem defensywnego pomocnika na środku obrony lub środkowego obrońcy na prawej obronie
0
No to bierzemy Jesusa Navasa, bo Schweinsteiger i Sneijder będą trudniejsi do wyjęcia