To nie lepiej zrobić meczyk Barca vs Barca Alusport i na murawe Camp Nou wyłożyć jakąś płyte a na niej rozwinąć boisko do Futsalu ?
Zawsze to 20 tysięcy jak nie więcej by przyszło obejrzeć.
U mnie na osiedlu jest gostek kibic Barcy (chociaż fanatyk bardziej pasuje do niego) mówił mi dzisiaj że jeśli sprawa Cesca nie wyjaśni się w ciągu 5/6 dni to go k****ca strzeli. :D Chłopak mówi: niech się Cesc wkońcu zdecyduje czy przychodzi do nas bo jak nie to zamawiam w necie koszulkę Thiago z numerem 4.
Mam ogromny szacunek do drużyny Athleticu za tę zasadę że w klubie mogą grać tylko rodowici baskowie. W tych czasach aż nie dopomyślenia by coś takiego miało miejsce.
De Gea napewno do nas przyjdzie bo woli grać w pierwszym składzie "Rojiblancos" także wg mnie najlepszą opcją z tej trójki wymienionej w artykule byłby Claudio Bravo.
PS. Pamiętam że w czasach kiedy Victor zaczynał grać w pierwszym składzie chciałem żeby na Camp Nou trafił Gigi Buffon :)
Komentarze
0
Co jest z typerem ?
Po wytypowaniu dzisiejszych meczy wyskakuje mi ERROR...
0
To nie lepiej zrobić meczyk Barca vs Barca Alusport i na murawe Camp Nou wyłożyć jakąś płyte a na niej rozwinąć boisko do Futsalu ?
Zawsze to 20 tysięcy jak nie więcej by przyszło obejrzeć.
0
Już tyle tygodni czekam aż ktoś zauważy że grafika dodawana do tego cyklu jest nieaktualna. U góry widnieje herb: Depor, Nastic, Huelvy i Celty ;)
0
Czyżby tak wyglądały koszulki na nowy sezon ?
=> http://28.media.tu mblr.com/tumblr_lyf782GTgA1r5uiplo1_500.jpg
* usunac spacje.
0
Dobra wiadomość Klubowe MŚ na żywo pokazywać będzie TVP Sport, oraz Eurosport2 :
http://satkurier.pl/news/70758/8-1812-klub owe-ms-w-eurosporcie.html *usuncie spacje.
0
U mnie na osiedlu jest gostek kibic Barcy (chociaż fanatyk bardziej pasuje do niego) mówił mi dzisiaj że jeśli sprawa Cesca nie wyjaśni się w ciągu 5/6 dni to go k****ca strzeli. :D Chłopak mówi: niech się Cesc wkońcu zdecyduje czy przychodzi do nas bo jak nie to zamawiam w necie koszulkę Thiago z numerem 4.
0
Mam ogromny szacunek do drużyny Athleticu za tę zasadę że w klubie mogą grać tylko rodowici baskowie. W tych czasach aż nie dopomyślenia by coś takiego miało miejsce.
0
De Gea napewno do nas przyjdzie bo woli grać w pierwszym składzie "Rojiblancos" także wg mnie najlepszą opcją z tej trójki wymienionej w artykule byłby Claudio Bravo.
PS. Pamiętam że w czasach kiedy Victor zaczynał grać w pierwszym składzie chciałem żeby na Camp Nou trafił Gigi Buffon :)
0
@ Smutek
"Jeżeli powstał by osobny kraj to Barcelona nie powinna by grać w lidze Hiszpańskiej" spójrz na Ligue1 i klub AS Monaco, mówi ci to coś ?
0
Proponuje zapisać gdzieś składy obydwu zespołów i po kilkunastu latach sprawdzimy który z tych chłopaczków zrobił wielką karierę na kopaniu gały ;)
VeB !