Mardas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Leszno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w ostatnich 2 meczach straciliśmy bramki po pierwszej akcji drużyny przeciwnej... to trzeba poprawić! koncentracja!! ogólnie gramy bardzo dobrze tylko trochę brakuje mi dośrodkowań z lewej strony
0
wersja z polskimi napisami?
0
Villa!! Tylko Villa, ZLatan szacunek ale raczej nie widze go u nas.
0
No to czekamy:) Dzięki!
0
dzieki patryss:)
Mam pytanie czy ktoś może posiada albo czy mógłby zrobić torrent z całej wczorajszej fiesty tzn. autobus, stadion to trwało tak 5 h.
Z góry dzięki:)
0
Pieknie:) a we Włoszech nasz "kochany" Motta 2x kasty zaliczyl:D Strzelil wiecej bramek w jednym meczu niz w calej karierze w FCB:D
0
ten 1 wynik mnie jakos w ogole nie dziwi:P ale za to Valencia pokazala klase:)
0
To jest piękne:) Mamy lidera a do tego wszystkiego w naszym składzie gra bardzo duża ilość wychowanków, Barca jest najlepsza! VeB
0
Na San Mames zawsze jest ciężko o 3 punkty ale jestem kibicem FCB i wierze że pełna pula padnie naszym łupem:)
Myślę że będzie 1-2 , Llorente, E2 i Henry:) VeB
0
wielkie dzieki:) bedzie moze cala prezentacja zawodnikow od 1 numeru?:)
0
wieje nuda z boiska....Henry na skrzydle to nie to... Guddy dobrze gra i to mi sie podoba bo koles sie stara jak najlepiej wypasc
0
Czy udało sie wam sciagnac skrot I polowy z meczy z NY Red Bulls? Jesli jest jakies alternatywne zrodlo to prosze o odpowiedz w mojej sprawie. Z gory dzieki. VeB