0

haha super xD

0

organizuje ktoś zlot w Kłodzku, Lądku Zdroju ew. Bystrzyca kł (woj.dolnośląskie) ? jeśli tak to z kumplami wbijemy :)

0

podacie mi jakieś niemieckie proxy żebym mógł sobie spokojnie mecz oglądnąć? :) z góry dzięki

0

macie jakies działające niemieckie (najlepiej) proxy?

0

siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :)

kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?

0

siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :)

kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?

0

siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :)

kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?

0

Keirrison* sorry :D

0

Villa zostanie na Mestalla. Eto'o zostanie w Barcelonie, zostanie sprowadzony na zmiane Kerisson.

0

według mnie bardzo dobre rozwiazanie ze wzgledu na uniwersalnosc. jednak za duzo chca. 15 mln + hleb.

0

do końcowego gwizdka - poprawcie błąd

0

Podobno w finale mozna grac z nadmiarem zoltych kartek. prawda to?

0

Villa zdecydowanie nie, chyba że Eto'o odejdzie

Silva inna bajka choć lepszą alternatywą wydaje się Ribery. Czas pokaże

za Silvą przemawia fakt że jest młodszy i ograny w PD lecz mniej doswiadczony.

0

która to już hipoteza?

0

to się jeszcze okaże

0

jestem na tak bo, u nas jest duza rotacja skladu wiec mialby szanse na wystepy

0

Xavi zagrał w swoim stylu czyli nie byl zbyt aktywny ale znakomicie wypelnial swoje obowiazki czyli dobrze podawał. To tyle.

Hleb denerwował mnie tylko tym, ze zatrzymywal sie i probowal okiwac 2 obroncow wtedy akcja tracila na szybkosci. To tyle :) pzdr

0

Jak dla mnie Xavi jedno wyżej

0

Twardy w negocjacjach i madry w wypowiedziach, znakomity prezes :)

0

Vamos Barca!

0

Witam, mam pytanko małe :) Można u Was zostac uploaderem?

moje gg:10391266

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?