Marcelo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lądek Zdrój
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha super xD
0
organizuje ktoś zlot w Kłodzku, Lądku Zdroju ew. Bystrzyca kł (woj.dolnośląskie) ? jeśli tak to z kumplami wbijemy :)
0
podacie mi jakieś niemieckie proxy żebym mógł sobie spokojnie mecz oglądnąć? :) z góry dzięki
0
macie jakies działające niemieckie (najlepiej) proxy?
0
siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :)
kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?
0
siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :)
kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?
0
siema, z góry przepraszam że nie na temat ale mam ważna sprawę :)
kiedyś ktoś podawał działające niemieckie proxy, niestety gdzieś je zapodziałem, znajdzie się ktoś na tyle uprzejmy aby mi je tutaj podać?
0
Keirrison* sorry :D
0
Villa zostanie na Mestalla. Eto'o zostanie w Barcelonie, zostanie sprowadzony na zmiane Kerisson.
0
według mnie bardzo dobre rozwiazanie ze wzgledu na uniwersalnosc. jednak za duzo chca. 15 mln + hleb.
0
do końcowego gwizdka - poprawcie błąd
0
Podobno w finale mozna grac z nadmiarem zoltych kartek. prawda to?
0
Villa zdecydowanie nie, chyba że Eto'o odejdzie
Silva inna bajka choć lepszą alternatywą wydaje się Ribery. Czas pokaże
za Silvą przemawia fakt że jest młodszy i ograny w PD lecz mniej doswiadczony.
0
która to już hipoteza?
0
to się jeszcze okaże
0
jestem na tak bo, u nas jest duza rotacja skladu wiec mialby szanse na wystepy
0
Xavi zagrał w swoim stylu czyli nie byl zbyt aktywny ale znakomicie wypelnial swoje obowiazki czyli dobrze podawał. To tyle.
Hleb denerwował mnie tylko tym, ze zatrzymywal sie i probowal okiwac 2 obroncow wtedy akcja tracila na szybkosci. To tyle :) pzdr
0
Jak dla mnie Xavi jedno wyżej
0
Twardy w negocjacjach i madry w wypowiedziach, znakomity prezes :)
0
Vamos Barca!
0
Witam, mam pytanko małe :) Można u Was zostac uploaderem?
moje gg:10391266