Maras_94
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2011
Wejherowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mi się wydaje, że tello dobrze nie wypadł, dużo lepiej to wyglada gdy wchodzi z ławki na zmeczonego zawodnika i wtedy jego szybkość powoduje, że czesto wygrywa pojedynki.
0
Ciekawe czy pep postawi na Adriano czy może obrona zostanie jak była.
Napewno bronili się rewelacyjnie , tylko właśnie brakowało rajdów lewą stroną :D
0
Wszystko Ok. martwi tylko troche sanchez bo nie pierwszy raz majac dobra sytuacje marnuje je .
0
0
Ja bym nie ryzykowal z adriano . Obrona puyol masche pique alves wygladala bardzo dobrze a adriano jednak z troche z nizszej półki.
0
POPIERAM , JESTEM ZA ALBĄ . Luiz może i by się przydał , ale mamy MASCHERANOO
0
oby nie powtórzyła się wizyta na tym stadionie kiedy gralismy z interem mourinho ......
0
Kur... znowu tracimy ważnego zawodnika w najtrudniejszym momencie sezonu :(
0
bo są zawieszeni z powodu kartek...........................
0
0
powinien dać trochę odpocząć messiemu
wystawić ville na środkową pozycje.
spróbować sachez villa pedro :)
0
no co tyy
mascherano wyjdzie na pewnno !
0
gdyby nie messi to nie było by gola pedro i pięknej okazji villi
chyba nie wiesz co znaczy tragicznie
0
jeest real juz prawie porażke zaliczył !!
0
a co bedzie z mascherano ??
myślicie ze bedzie grał za segio czy ławkA ?
oczywiscie jezeli obrona bedzie abidal puyol pique alves
0
to nie działa !
dajcie cos dobrego
0
http://fcbarca.com.com/mecze2.html
0
leci mecz na jakimś kanale w tv czy tylko net ??
0
Pedro też przez caly mecz świetnie pracował wiec 6 troche mało.
0
widzieliście w powtórce jak mourinho ciągnie za ucho kogoś z zespoły barcy ??? co to za idiota jest !
0
cóż za walkaa ! pięknie barcelona !
0
DOKLADNIE sanchez jeszcze sobie pogra.
w tym meczu MVP !
0
0
wiecie gdzie mogę kupic oryginalną koszulke barcy ? niekoniecznie z nowego sezonu
0
ja tam z chęcią bym go u nas oglądał tylko jak mowicie nie za tą kase !
0
ja też :P
0
wiecie moze gdzie kupić jakieś koszulki barcy ??
ale w normalnej cenie... :d
0
Ja też bym poszedł na eto za ville i niech nam dopłacą !
po za tym mamy PEDRO MESSIEGO SANCHEZA i w rezerwie AFELLAYA
villa juz ma 30lat a teraz ostatnia szansa aby wziąć za niego niezłą kase :)
0
o co chodzi z pinto ? przecież nie bylo go w składzie ??
0
u mnie też występuje błąd .
co robić ?