0

mi się wydaje, że tello dobrze nie wypadł, dużo lepiej to wyglada gdy wchodzi z ławki na zmeczonego zawodnika i wtedy jego szybkość powoduje, że czesto wygrywa pojedynki.

0

Ciekawe czy pep postawi na Adriano czy może obrona zostanie jak była.
Napewno bronili się rewelacyjnie , tylko właśnie brakowało rajdów lewą stroną :D

0

Wszystko Ok. martwi tylko troche sanchez bo nie pierwszy raz majac dobra sytuacje marnuje je .

0

0

Ja bym nie ryzykowal z adriano . Obrona puyol masche pique alves wygladala bardzo dobrze a adriano jednak z troche z nizszej półki.

0

POPIERAM , JESTEM ZA ALBĄ . Luiz może i by się przydał , ale mamy MASCHERANOO

0

oby nie powtórzyła się wizyta na tym stadionie kiedy gralismy z interem mourinho ......

0

Kur... znowu tracimy ważnego zawodnika w najtrudniejszym momencie sezonu :(

0

bo są zawieszeni z powodu kartek...........................

0

0

powinien dać trochę odpocząć messiemu
wystawić ville na środkową pozycje.
spróbować sachez villa pedro :)

0

no co tyy

mascherano wyjdzie na pewnno !

0

gdyby nie messi to nie było by gola pedro i pięknej okazji villi

chyba nie wiesz co znaczy tragicznie

0

jeest real juz prawie porażke zaliczył !!

0

a co bedzie z mascherano ??

myślicie ze bedzie grał za segio czy ławkA ?

oczywiscie jezeli obrona bedzie abidal puyol pique alves

0

to nie działa !

dajcie cos dobrego

0

0

leci mecz na jakimś kanale w tv czy tylko net ??

0

Pedro też przez caly mecz świetnie pracował wiec 6 troche mało.

0

widzieliście w powtórce jak mourinho ciągnie za ucho kogoś z zespoły barcy ??? co to za idiota jest !

0

cóż za walkaa ! pięknie barcelona !

0

DOKLADNIE sanchez jeszcze sobie pogra.

w tym meczu MVP !

0

0

wiecie gdzie mogę kupic oryginalną koszulke barcy ? niekoniecznie z nowego sezonu

0

ja tam z chęcią bym go u nas oglądał tylko jak mowicie nie za tą kase !

0

ja też :P

0

wiecie moze gdzie kupić jakieś koszulki barcy ??

ale w normalnej cenie... :d

0

Ja też bym poszedł na eto za ville i niech nam dopłacą !

po za tym mamy PEDRO MESSIEGO SANCHEZA i w rezerwie AFELLAYA

villa juz ma 30lat a teraz ostatnia szansa aby wziąć za niego niezłą kase :)

0

o co chodzi z pinto ? przecież nie bylo go w składzie ??

0

u mnie też występuje błąd .

co robić ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?