0

Ciekawi mnie jak musieli na treningach prezentować się Halilovic Adama czy Samper skoro jako jedyny z drużyny B szansę dziś dostał Sandro

0

To nie był błąd to było zrobienie bramki. Marc mógł stać w polu karnym i złapać piłkę ale zachciało mu się nieodpowiedzialnie główkować ...

2

Niestety ale ten mecz pokazuje słabość naszej ławki. Mamy aktualnie 13-14 świetnych graczy ale dalej jest naprawdę mocno przeciętnie, a graczy typu Roberto czy Adriano nie powinno już być od jakiegoś czasu w klubie.

2

Doświadczenie doświadczeniem ale gość jest tak bez formy, że nie wnosi do gry zupełnie nic

1

3 bramek to on przez cały ten sezon nie strzeli

8

Sandro 213 minut 3 bramki, Pedro 577 minut 1 bramka. Kto zagra z Realem? ...

0

Komu Pedro strzelił bramkę w lidze? Byłem przekonany że nie ma gola w tym sezonie a tu zonk

0

kiedy ostatnio Pedro strzelił bramkę? :P może też pobije jakiś rekord :D

0

przy wyjściu Munira nie było spalonego. Podobnie na początku spotkania

3

Na miejscu Pique też by mnie trafiał szlak gdyby zamiast mnie grał beznadziejny na tej pozycji Masche

0

Nie rozumiem czemu Lucho jest tak negatywnie nastawiony do Xaviego. Generał jak już dostaje szansę to gra dobrze.

0

z kogo krył Masche przy drugim? chyba linie pola bramkowego

0

ile jeszcze błędów na ŚO musi zrobić Masche żeby którys trener zrozumiał że jest beznadziejny na tej pozycji

2

Xavi za Ivana, Pique za Masche, ktokolwiek za Pedro

5

Który trener w końcu zauważy że stooper nie może mieć 170 cm???

13

Xavi w pomocy a Iniesta obok Neya i Leo w ataku było by fajnym rozwiązaniem

0

Adriano gryzie trawe, daje serce, to czego brakowało Douglasowi

0

Co ten Iniesta dzisiaj wyprawia ...

7

Sandro w 10 minut pokazał więcej niż Pedro i Neymar w godzinę razem wzięci

0

ciężko w tej chwili kogokolwiek pochwalić z ofensywy

1

zmiany, zmiany, zmiany

2

Douglas coraz fajniej :)

0

Sergio najsłabszy na boisku, obudzi się w końcu?

0

Sandro za Pedro już w przerwie? Jak myślicie?

0

ale ja go nie skreślam ale jak gość dostaje pierwszą szansę to powinien gryźć trawę.

1

Markowe zagranie Douglasa: podanie do stoperów. Chyba już wole niewracającego się Daniego

1

Nie pamiętam kto ostatnio grał takim pressingiem przeciw Barcelonie

0

Z drużyn z którymi graliśmy narazie w tym sezonie, to Malaga najlepsza. Ciekawe jak długo

0

Pedro aśwyebaem :D

0

minusem jest to, że na lewej stronie środka obrony zagra gracz prawnonożny, tak jak z Apoelem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?