0

no to zamawiam :) ale bez tyłu^

może da rade jakiś inny napis na tył ? np mes que un club etc?

nie, nie da - by mod

0

Bulishi

wypowiedzi sa pod Xavi: "Presi, Ąnos vamos a Luz de Gas!"

i zdjecie Xaviego owinietego flaga ;)

http://wyszalnia.pl/translator/The-Rasmus/October--And-April/2903 a tu tłumacz

0

tak się bawią MISTRZOWIE :) były łzy szczęścia. Alves i Pique to są jajcarze;)

wiecie może co oznaczał napis na koszulkach- No penses una temborada, penses en la historia czy coś takiego?

VISCA EL BARCA !!

0

0

więcej niż klub !

0

Rami to chyba żart primaaprilisowy :D

Piekny mecz w wykonaniu naszych chłiopaków, miło się oglądało taka gre :) valdes dał plame niestety, ale obrona rowniez zaspała.Barcelona zapomniała, że mecz trwa 90 minut,a 70, przy stanie 2:0

0

łzy pepa - bezcenne !

campeone campeone :)

0

dłuuży się straaaasznie..:)

jeszcze tylko pojedynek miedzy Arsenalem,a Chelsea i już bedzmy mogli ogladac El Clasico :)

Panie i Panowie- niech wygra lepszy :)

0

hehe :) wyjazdowa moim zdaniem jest łososiowa :)

kolor koszulki VV hmm morski ??:D

0

R.I.P

[*]

0

skandalicznie przystojny hehe:D luzak z niego;) swietny koles:)

0

świetny tekst:] miło powspominać ten piekny sezon :)

0

dołozyć... nie oddawać Bojana :/ wypozyczyc na rok to ok,niech pogra regularnie.ale na pewno nie sprzedawac

0

nie dadza 60 na pewno:)

40-45 :p nie bawmy sie w real, ribery to nie jedyny zawodnik jakiego chcemu kupic

0

haha:D prawda:)

0

koles jest swietny:) uwielbiam go:)

0

sorki,ze tak nie do tematu,ale juz nie wiedziałam gdzie napisać:P wiecie moze gdzie moge dostac damskie koszulki barcy? chocia mi tu o meczowe lub treningowe, ostatecznie zwykłe t-shirty.

0

'no chyba' się cieszą:)

0

na Interii ktoś napisał:

"Barca-lubię Was od wczoraj"

:)

0

a w Nigierii zgineły 4 osoby cieszące się ze zwyciestwa Barcy...cena za wygraną?

!Campeones Campeones Campeones!

0

OLE OLE OLE!!! WE are the champions :):)

VISCA EL BARCA:):)

0

50 % szczęścia!! BAAARCCCAAAA:D!!!

0

Bojan przyszedł sam??:D Ja mogę się nim zaopiekować haha:D

Henry coż za kultura, rozmawia przez telefon,a babke za soba ciągnie jak pies buhaha:D

0

nie chce widzieć Etoo w finale. szacunej go,ale loool gdyby takie okazjie marnował w finale LM to bym chyba zabiła.

oceny są takie,na jakie sobie zasluzyli

0

I LOVE BARCA

0

czas na zmiany busques na ławe, niech wejdzie bojan !

veB

0

niech się tam uczy:P ale nie dłużej niż jeden sezon.

Bojan jest nasz ;)

0

bardzo mocny skład, niech puyol odpocznie

prosze o jakis dobry link, w akcie desperacji podaje gg 8131282 :)

0

piękna piłka:) sevilla też gra ładnie;)

Visca El Barca !

0

Maiky dzięki :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?