prawdziwi kibice nie wyzywaja , tylko szanuja rywala i respektuja slowa innych .. mam wrazenie , że to nie realowi przydaloby sie utrzec nosa tylko kibicom barcy , poniewaz stan arogancji jest krytycznie duzy (na tej stronie) i kazdy mysli , że jest pepkiem swiata :) i pozjadał wszystkie rozumy ... troche pokory i skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziło
ruzumiem porownywac xaviego z np. fabregasem :) ale z xabim alonso ?? to troche porownywanie wiatraka do piernika :) xavi jest ofensywnym pomocnikem :) xabi dm/ albo po prostusrodkowy pomocnik stad ta roznica w niektorych kategoriach np. odbiory ... xavi jest lepszy od .... a xabi od ... to tylko moje zdanie
czy gwiazdy musza błyszczec a bramki musza wpadac po ich indywidualnych akcjach ?? chyba chodzi o to zeby wymienilali jak najwiecej podan a wtedy okazje same sie znajda :) pozdrawiam . a tobie samuel przydałaby sie lekcja pokory albo porzadne lanie :) ktorego chyba ci brak :)
przepraszam ale jesli sie nie myle to bojan tez strzelił z niczego .... :) wczoraj . messi chyba tez ten mini lobik wykonał po tym jak ktorys z obroncow bilbao za krotko wybił piłke . przepraszam jesli sie myle ale ogladałem tylko druga połowe
najwazniejsze sa zwyciestwa a jesli przy tym uda sie zrobic łądne widowisko ... to juz inna bajka :P zalezy od filozofii gry . jedni maja grac tak a inni inaczej
Komentarze
0
a robero carlos w realu ilr grał ??
0
zribie z siebie debila troche , ale ....
jak sie gra z "kątry" jak to jakis kibic Barcy napisal ??
0
prawdziwi kibice nie wyzywaja , tylko szanuja rywala i respektuja slowa innych .. mam wrazenie , że to nie realowi przydaloby sie utrzec nosa tylko kibicom barcy , poniewaz stan arogancji jest krytycznie duzy (na tej stronie) i kazdy mysli , że jest pepkiem swiata :) i pozjadał wszystkie rozumy ... troche pokory i skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziło
0
ruzumiem porownywac xaviego z np. fabregasem :) ale z xabim alonso ?? to troche porownywanie wiatraka do piernika :) xavi jest ofensywnym pomocnikem :) xabi dm/ albo po prostusrodkowy pomocnik stad ta roznica w niektorych kategoriach np. odbiory ... xavi jest lepszy od .... a xabi od ... to tylko moje zdanie
0
a pique to nie jest pajacem jak mowi ze sedziowie sprzyjaja realowi ?? hipokryta
0
czy gwiazdy musza błyszczec a bramki musza wpadac po ich indywidualnych akcjach ?? chyba chodzi o to zeby wymienilali jak najwiecej podan a wtedy okazje same sie znajda :) pozdrawiam . a tobie samuel przydałaby sie lekcja pokory albo porzadne lanie :) ktorego chyba ci brak :)
0
przepraszam ale jesli sie nie myle to bojan tez strzelił z niczego .... :) wczoraj . messi chyba tez ten mini lobik wykonał po tym jak ktorys z obroncow bilbao za krotko wybił piłke . przepraszam jesli sie myle ale ogladałem tylko druga połowe
0
a pique to nie jest pajacem jak mowi ze sedziowie sprzyjaja realowi ?? hipokryta
0
poza tym
Realnie traci juz tylu bramek co kiedys ... wiec i wam bedzie trudniej sie przedostac pod bramke jak i oddac strzał
0
najwazniejsze sa zwyciestwa a jesli przy tym uda sie zrobic łądne widowisko ... to juz inna bajka :P zalezy od filozofii gry . jedni maja grac tak a inni inaczej