Majkel_Chrupek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Rybnik
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
VV ;*
0
Najsilniejszą możliwą? Jaby grał Toure zamiast Busquetsa to wtedy by można bylo tak powiedzieć ;]
0
Po prostu nie moge z tej wypowiedzi Xaviego na temat Realu - buhahaha , zgoda , Real gra teraz brzydko , ale to nie znaczy , że wcześnie tak grał ;] skoro Xavi mówi tylko o Pucharze Europy to chyba chłopaczek nie wie , że Real zdominował lata 50 w Europie do tego grając wtedy futbol z kosmosu , ostatnie triumfy REalu w LM nie były przecież oparte na taktyce defensywnej , może tylko ten z 2000r. , ale tylko do fazy pucharowej potem były świetne mecze już. "Nie wiem co takiego ma w sobie ten klub, co ma ten herb" hehe nic dziwnego, że gada takie pierdoły i tyle w tym temacie;) Pozdro.
0
Florentino Perez faktycznie nie wyciągnie Messiego z Barcy, po prostu musiałby zapłacić klauzule 150mln i przekonać Argentyńczyka do przenosin do Madrytu. Nie warto się zastanawiać czy mu się uda czy nie, bo nigdy w życiu takiej kasy nie zapłaci za Messiego. To inna zupełnie inna sprawa niż z Figo, za którego musiał zapłacić "tylko" 56mln i go przekonać. Z Figo się udało, podobnie jak z Zidanem, Beckham i Ronaldo to inne bajki, bo oni sami chcieli przejść do Realu i wymuszali to na swoich klubach. Ale to co zrobił z Figo i Zidanem to respect. Moim zdaniem jeżeli Perez zostanie prezydentem Realu to jest w stanie zakupić każdego piłkarza oprócz Leo Messiego. Kolega Digidong rzeczywiście troche przesadził, ale zgadzam się z nim. My nie chcemy Leo Messiego w Realu, osobiście wole innych piłkarzy żeby przyszli w lecie i pan Perez może nam to zagwarantować, tylko on...
0
Wy se poczytajcie dlaczego Barca chce kupić tego portero. Wasz Valdes poczuł się jak gwiazda i rząda 9mln za sezon tylko co Iker Casillas w Realu hehe, a Barca oferuje mu "jedyne" 5mln. Ehhh...
0
A Capello? Idealnie wytypował :)
0
Wczoraj w jubileuszach same bramy , Xavi w 300 meczu , a Raul w 500 meczu ;)
0
Hehe co tam robi RvN?? Jest tam dlatego, że przez pierwsze 3 kolejki w każdym meczu strzelał bramy i był najlepszym graczem Realu, był wyżej, ale spadł na dalsze miejsce przez kontuzje... a Ronaldo tym razem nie zajmuje 1,2 i 3 miejsca tylko 100,101 i 102 :D
0
Szacun dla Eto'o, brawa dla Higuaina!! Ostatni raz dwaj piłkarze zdobyli po 4 bramy 17 lat temu jak pisze na stronie Realu!! Więc tym bardziej szacunek dla nich, mam nadzieje, że obaj powalczą jeszcze o tytuł króla strzelców, że Eto'o aż tak daleko nie odjedzie :) HALA HIGUAIN!!
0
Buhahaha... Real na pewno się do niego nie odezwał i nigdy nie odezwie! Calderon nie zwolni Schustera na 100%
0
Real miał farta? Tak mówią tylko Ci, którzy patrzą na wynik i czas strzelenia ostatniego gola dla Realu i to jeszcze z karnego. Przez cały mecz Real miał tyle sytuacji, że aż głowa boli, szczególnie Higuain nie popisał się pare razy. Dodatkowo sędzia nie uznał dwóch bramek. Dobra przy golu Raula mógł się pomylić liniowy, bo jak widać na powtórce Raul w momencie podania od De La Reda stał w równej lini z dwoma obrońcami Atletico więc spalonego na pewno nie było, ale w przypadku drugiego gola Ruuda to już komedia... Perea w momencie strzału był dobre pół metra za nim więc pała dla liniowego jak nic!!! Z przebiegu całego meczu Real grał lepiej, jedną fajną sytuacje miał Kun sam na sam ale spudłował, a karny jak najbardziej prawidłowy. Co z tego, że w 95min?? Karny to karny nieważne w której minucie, można by sie spierać jakby był z kapelusza, ale Drenthe wyraźnie był faulowany. A to, że doliczył tyle czasu to przez to, że tego sędziego łapały skurcze. Można powiedzieć, że to była kara za te beznadziejne sędziowanie :) bo czerwo dla Ruuda to też komedia, żółta się należała jak najbardziej, w drugiej połowie Gago dostał taką samą kose jak Maniche, a nawet faulu nie było... Zasłużone 3pkt dla Realu, pozdro.
0
Jeszcze Toure się przyda Barcelonie, zobaczycie. Widząc skład Realu to chyba każdy się pukał w czoło czemu tam jest aż 7 środkowych pomocników, a teraz kiedy kontuzji doznał Gago i Guti a wcześniej Sneijder to każdy w Madrycie teraz jest zadowolony z tej kadry :) tak samo może być w Barcelonie - jedna, dwie kontuzje i skończy się gadanie o tym jak Toure może grzać ławe itp.
0
Boshe, a czy ja mówie o tej stronce tylko?? Mi też się już nie chce z wami o tym gadać, nara!
0
stifler111 - nick może i ma wątpliwy, ale po jego komencie widać, że to kibic Barcy z krwi i kości. Ja to bym wolał żeby nasze drużyny wystąpiły w najlepszych składach podczas GD, ale to niemożliwe już, szkoda mam nadzieje, że na Santiago Bernabeu do tego dojdzie, ale co tam niech niektórzy z was teraz się jarają, ja to nawet rozumie :)
0
stifler111 - chodziło mi o to, że my kibice Realu wiemy jak to jest, kiedy się gra tak długo bez kluczowych graczy, nie mówie, że przez to Real stracił mistrza, ale na pewno stracił bardzo wiele bez tych piłkarzy i nie mówie, że bylibyśmy mistrzami. No ale macie, niektórzy z was mają w końcu powody do zadowolenia... żałosne...
0
F.C.Guti - no i z czego rżniesz tumanie?? Sezon w którym wygraliście lige i LM to był sezon w któym Real przez długi czas grał bez Ronaldo, Zidane'a i Raula więc było jak było i to nie jest fajne, ale widze, że Tobie to sprawia radość, że ktoś cierpi, ja nie życzę nikomu kontuzji w Barcelonie, ale nie dziwie się Tobie, po ostatnim sezonie czyt. 0:1, 1:4 i szpaler to Ci się nie dziwie, że już srasz w majty ze szczęścia z takiej tragedii... brak słów