Majkel2007
Dołączył/a: luty 2012
Malbork
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Właśnie minęły 2 lata a o Gersonie co?
Nic.
2
3 już się urodziło. ;)
0
Chociażby CR7 ;)
1
Teraz Rakitic będzie pocieszał Modricia
1
Jakby okazał szacunek to by nie strzelił.
0
Messi jak Hubert Urbański. ;)
0
To tak jak Real po 0:4 xD.
1
13.Bravo
3.Piqué
5.Sergio
7.Arda
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar
18.Alba
20.Sergi Roberto
22.Aleix Vidal
24.Mathieu
0
Mamy luty a on nadal w Fluminense...
0
https://www.facebook.com/AndresIniesta/photos/a.10153177241260626.1073741825.79298470625/10156148305810626/?type=3
1
Zarabia tyle kasy, by sobie wymienił uzębienie.
0
To, że będzie grał w Barcy, nie znaczy że będzie jednym z najlepszych.
Douglas też gra i co?
1
Dziwnie patrzeć tak na niego wśród Arabów.
0
Super informacja!
0
Najwięcej to strzela Messi...
0
CAMPEOOOONES CAMPEOOOONES OLE OLE!!!
2
Zaczyna się cyrk!
0
Dla mnie może skończyć się i teraz, oby Barca wygrała!
1
No to teraz czekamy na Sevilla - Real.
2
Rekord CR - Higuain - Benzema coraz bliżej. :)
3
I niech ktoś powie, że Ronaldo jest lepszy...
8
Komentarz usunięty
0
Irytuje mnie Neymar...
1
0
Tutaj działa tylko trochę powiększony i nie mieści się cały i nie po polsku
1
To jak odpadły mu koła to nie zaatakuje :D
0
Ja was nie ogarniam. Koleś zacytował komentarz ze strony białych a połowa z was po nim jedzie jakby on to napisał. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
0
http://olotv.pl/kanal1.html
1
Kowal zawinił a Cygana powiesili.
0
Cycolina była w piosence Mydełko Fa.
:D