Ja pierdziele normalnie nie moge was czytac, pierwszy raz od roku sie zalogowalem !! Czy wy myslicie ze to tak latwo wygrywac po trzy czy cztery do zera ?? Zobaczcie przyklad Lecha Poznań ktory z Man City gra 2 wyrowane mecze a w Polskiej Lidze nie moze sobie poradzic, a wy macie pretensje do Messiego czy Villi ze za malo strzelaja albo ze taka gra nie wystarczy na silniejsze zespoly, mecz meczowi nie rowny , cieszmy sie ze tyle sytuacji stwarzaja i ze mecz wygrany bo to jest najwazniejsze!!
Ja pierdziele normalnie nie moge was czytac, pierwszy raz od roku sie zalogowalem !! Czy wy myslicie ze to tak latwo wygrywac po trzy czy cztery do zera ?? Zobaczcie przyklad Lecha Poznań ktory z Man City gra 2 wyrowane mecze a w Polskiej Lidze nie moze sobie poradzic, a wy macie pretensje do Messiego czy Villi ze za malo strzelaja albo ze taka gra nie wystarczy na silniejsze zespoly, mecz meczowi nie rowny , cieszmy sie ze tyle sytuacji stwarzaja i ze mecz wygrany bo to jest najwazniejsze!!
Komentarze
0
No i dobrze, niech sie inni wykazują a szczególnie Thiago i Cuenca, a przy korzystnym wyniku mam nadzieje ze Pep da szansę Deulofeu
0
4 dni pozniej.....
0
Ja pierdziele normalnie nie moge was czytac, pierwszy raz od roku sie zalogowalem !! Czy wy myslicie ze to tak latwo wygrywac po trzy czy cztery do zera ?? Zobaczcie przyklad Lecha Poznań ktory z Man City gra 2 wyrowane mecze a w Polskiej Lidze nie moze sobie poradzic, a wy macie pretensje do Messiego czy Villi ze za malo strzelaja albo ze taka gra nie wystarczy na silniejsze zespoly, mecz meczowi nie rowny , cieszmy sie ze tyle sytuacji stwarzaja i ze mecz wygrany bo to jest najwazniejsze!!
0
Bo tak widocznie ma byc, Guardiola z nimi trenuje i spedza najwiecej czasu , zaufajmy mu i liczmy ze wygraja tym skladem ktory on uwaza za najlepszy !
0
Czy moze ktos aktywowac moje konto w lidze typerow ?
0
No i dobrze, niech sie inni wykazują a szczególnie Thiago i Cuenca, a przy korzystnym wyniku mam nadzieje ze Pep da szansę Deulofeu
0
Ja pierdziele normalnie nie moge was czytac, pierwszy raz od roku sie zalogowalem !! Czy wy myslicie ze to tak latwo wygrywac po trzy czy cztery do zera ?? Zobaczcie przyklad Lecha Poznań ktory z Man City gra 2 wyrowane mecze a w Polskiej Lidze nie moze sobie poradzic, a wy macie pretensje do Messiego czy Villi ze za malo strzelaja albo ze taka gra nie wystarczy na silniejsze zespoly, mecz meczowi nie rowny , cieszmy sie ze tyle sytuacji stwarzaja i ze mecz wygrany bo to jest najwazniejsze!!
0
Bo tak widocznie ma byc, Guardiola z nimi trenuje i spedza najwiecej czasu , zaufajmy mu i liczmy ze wygraja tym skladem ktory on uwaza za najlepszy !
0
Czy moze ktos aktywowac moje konto w lidze typerow ?
0
4 dni pozniej.....