0

Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !

P.S. 1 Glory Glory...

P.S. 2 VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?