Madted
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wroclaw
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakkolwiek jest to małostkowe, co teraz tu napiszę, to jednak BARDZO MIŁO jest oglądać real TAKI SŁABIUTKI :-P Cieszę się na ten finał LM. I choć wielu z Was pewnie to zdziwi, jestem kibicem Man Utd, ale Barce cenię OGROMNIE. :-) I jeszcze jedno - jeśli Man Utd miało by z kimś przegrać, to TYLKO z Barcą :-) Liczę na WIELKI mecz !
P.S. 1 Glory Glory...
P.S. 2 VeB