nie wiem kto mówi o "świetnej", ale skoro wspominasz tkaich idiotów to ja nie wiem co mam o tobie myśleć... Prawda jest taka, że na pewno coś tam ruszyło i jest na dobrej drodze, Jak Modrić z Balem będą świetnie współpracować w niedziele to o wynik jestem spokojny. Może być powtórka z ostatniego klasyku.
Nienawidzisz? czemu? Rozumiem, jakieś represje historyczne, jakieś problemy polityczne w Hiszpanii itd ale żeby Polak który nie ma nic wspólnego z Hiszpanią i jej historią itd oglądał mecze Barcy i nienawidził inny klub piłkarski... dorośnij człowieku.
Komentarze
0
0
nie wiem kto mówi o "świetnej", ale skoro wspominasz tkaich idiotów to ja nie wiem co mam o tobie myśleć... Prawda jest taka, że na pewno coś tam ruszyło i jest na dobrej drodze, Jak Modrić z Balem będą świetnie współpracować w niedziele to o wynik jestem spokojny. Może być powtórka z ostatniego klasyku.
0
0
Witam, rozumiem że nie da rady obejrzeć klasyku na niekodowanym zagranicznym kanale?
http://liveonsat.com/los_soc_e_spain_prim.php
lista kanałów ale jak widać praktycznie wszystkie kodowane, w moim przypadku interesuję mnie satelita hot bird.
0
ojojo i manita czeka Real w niedziele? zdziwisz się kolego.
3
dajcie mi linka jak Messi uderzał z przewrotki albo z nożyc na bramkę, bardzo proszę.
2
najlepsza średnia gola na mecz? - Ronaldo, dopisuję to bo autor artykułu chyba zapomniał to dodać.
2
dlaczego mamy płakać jak ostatnio Bayern rozjechaliśmy jak gnój po polu? think a little
2
no taa karny jak zwykle, wyłączam w takim razie.
1
Nienawidzisz? czemu? Rozumiem, jakieś represje historyczne, jakieś problemy polityczne w Hiszpanii itd ale żeby Polak który nie ma nic wspólnego z Hiszpanią i jej historią itd oglądał mecze Barcy i nienawidził inny klub piłkarski... dorośnij człowieku.