1 marca 2015, 00:27
0
Jesli messi bylby ambitny to odszedlby z barcy. Ale tego nie zrobi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jesli messi bylby ambitny to odszedlby z barcy. Ale tego nie zrobi
0
Jesli messi bylby ambitny to odszedlby z barcy. Ale tego nie zrobi