no i wtedy wszyscy mówiliście że gole nie są ważne że Messi to pomocnik teraz rozgrywa piłkę i dlatego ma mniej goli i on nie gra dla statystyk itp, itd, teraz nagła zmiana zdania? haha
spoksik, wszystko się szybko zmienia, miesiąc temu L.Enrique dużo osób tutaj nazywało amatorem i wuefistą, dziś noszą go na rękach także nie obawiam się formy RM, czasem nie ma czasem jest.
Komentarze
0
o kuźwa, najlepsza asysta LM do tej pory.
0
a kto tu pluje jadem? owszem na Ronaldo to może i 1000 hejtów jest podczas jego meczu.
0
akurat Messi ma autyzm więc nie widzę tutaj wielkiej zniewagi.
0
nie rozumiem... widzisz żebym nie był poważny?
0
no i wtedy wszyscy mówiliście że gole nie są ważne że Messi to pomocnik teraz rozgrywa piłkę i dlatego ma mniej goli i on nie gra dla statystyk itp, itd, teraz nagła zmiana zdania? haha
12
haha ale spina ja nie mogę.. znowu wyczuwasz "spisek"?
3
i właśnie dlatego Messi mnie tak nie porywa bo nie robi takich sztuczek.
2
Pogba przy Isco to bal drewna,
1
no właśnie to tobie by się przydał słownik skoro na widzisz jakiś błąd w poprawnie skleconym zdaniu, lol
1
spoksik, wszystko się szybko zmienia, miesiąc temu L.Enrique dużo osób tutaj nazywało amatorem i wuefistą, dziś noszą go na rękach także nie obawiam się formy RM, czasem nie ma czasem jest.