O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

0

Taa może jeszcze byście prowadzili.

0

Ciekawe dlaczego Katalonski sport nie Wspomniał o rękach w pucharze króla w meczu z realem... Niech zgadne...bo jest z Barcelony ten brukowiec? Ok. Idąc dalej. Napisali o dotknięci ręka przez pepe, zgadzam sie w 100% ręka, karny dla getafe . . Ale dlaczego nie Napisali o pomylkach na niekorzyść realu jak powinien być karny na Ronaldo a jesli nie karny to w innej sytuacji czerwona kartka dla miguela Torresa a faul taktyczny na ozilu . Pisali, ze karny dla getafe zmieniłby oblicze meczu, możliwe ze tak, ale sytuacja z ozilem była wcześniej więc może getafe by nie miało nawet tej okazji skoro graloby w 10. Idąc dalej getafe nie oddało celnego strzału w meczu więc cieżko zdobywać punkty w taki sposob. Tak czy inaczej sędziowskie w Hiszpanii jest chyba najgorsze w Europie... Oby na euro w Polsce nie było sędziów z półwyspu iberyjskiego. Aha gdzie oni widzieli rękę u higuaina w valencii? Ludzie.... Pozdro

0

WiernyCules FCB,

z czym należytym szacunkiem dla Puyola, ale Ty sie skompromitowales Twoim komentarzem.

masakra. Kibice Barcyewnie sie wstydzą. Puyola zrobił to rewelacyjnie, ale ruletka będzie kojarzona zawsze z jednym piłkarzem.

pozdrów zimówki.

Zobacz wszystkie

0

Ciekawe dlaczego Katalonski sport nie Wspomniał o rękach w pucharze króla w meczu z realem... Niech zgadne...bo jest z Barcelony ten brukowiec? Ok. Idąc dalej. Napisali o dotknięci ręka przez pepe, zgadzam sie w 100% ręka, karny dla getafe . . Ale dlaczego nie Napisali o pomylkach na niekorzyść realu jak powinien być karny na Ronaldo a jesli nie karny to w innej sytuacji czerwona kartka dla miguela Torresa a faul taktyczny na ozilu . Pisali, ze karny dla getafe zmieniłby oblicze meczu, możliwe ze tak, ale sytuacja z ozilem była wcześniej więc może getafe by nie miało nawet tej okazji skoro graloby w 10. Idąc dalej getafe nie oddało celnego strzału w meczu więc cieżko zdobywać punkty w taki sposob. Tak czy inaczej sędziowskie w Hiszpanii jest chyba najgorsze w Europie... Oby na euro w Polsce nie było sędziów z półwyspu iberyjskiego. Aha gdzie oni widzieli rękę u higuaina w valencii? Ludzie.... Pozdro

0

Taa może jeszcze byście prowadzili.

0

We wszystkim szukają motywacji...;)

0

WiernyCules FCB,

z czym należytym szacunkiem dla Puyola, ale Ty sie skompromitowales Twoim komentarzem.

masakra. Kibice Barcyewnie sie wstydzą. Puyola zrobił to rewelacyjnie, ale ruletka będzie kojarzona zawsze z jednym piłkarzem.

pozdrów zimówki.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?