Ronaldo nie może zazdrościć im to raczej oni zazdroszczą jemu :D Ronaldo to siła , szybkość , precyzja , w 60% technika, i strzały z daleka . Co by tutaj durzo mówić Ronaldo góruje w każdym aspekcie do tego dochodzi kompletność bo strzela praktycznie wszystkim. Messi to tylko i wyłącznie technika w 100% i to jemu się się opłaca.
petrol80 po pierwsze łajzo ta nagroda była przyznawana za sezon poprzedni po drugie przypomnij sobie sezonowcu mecz z athletico madryt, rayo ,osasuną, betisem oraz barceloną. W tych meczach Ronaldo rok temu strzelał najważniejsze gole po trzecie Valdes wyjmował piłkę z siatki aż 8 razy z rzędu po strzałach Ronaldo + 1 asysta a Casillas tylko 2 razy z rzędu po strzałach messiego + 1 asysta . Dziecko co tu duzo mówić Ronaldo w zeszłym sezonie był lepszy.
Szczerze mówiąc nie widzi mi się on w przyszłości. To jest dzieciak zapatrzony w kilkaset trikach i zwodów . Chodzi mi oto że gra z ogórami i że świat się nim podnieca , w szczególności jego trikami. Podejrzewam że on się spali i zmarnuje jak Robinho . Osobiście nie chciał bym go w realu a wy macie tyle wspaniałych piłkarzy np. Tello ( nie wiem jak się jego nazwisko misze :) ) którzy będą o wiele lepsi od niego . Pozdro!
Moim zdanie messi za ten mecz powinien dostać nie więcej niż 4,5. Osobiście oglądałem ten mecz i widziałem bezradnego messiego który przez 65 min prawie wgl było go , od czasu do czasu coś rozgrywał, a na dodatek nie skuteczny .
Komentarze
0
cb- to oznacz "ciebie" :)
0
0
dużo *
0
Ibra w 100% może im zazdrościć
0
Ronaldo nie może zazdrościć im to raczej oni zazdroszczą jemu :D Ronaldo to siła , szybkość , precyzja , w 60% technika, i strzały z daleka . Co by tutaj durzo mówić Ronaldo góruje w każdym aspekcie do tego dochodzi kompletność bo strzela praktycznie wszystkim. Messi to tylko i wyłącznie technika w 100% i to jemu się się opłaca.
0
Ibra w 100% może im zazdrościć
0
dużo *
0
petrol80 po pierwsze łajzo ta nagroda była przyznawana za sezon poprzedni po drugie przypomnij sobie sezonowcu mecz z athletico madryt, rayo ,osasuną, betisem oraz barceloną. W tych meczach Ronaldo rok temu strzelał najważniejsze gole po trzecie Valdes wyjmował piłkę z siatki aż 8 razy z rzędu po strzałach Ronaldo + 1 asysta a Casillas tylko 2 razy z rzędu po strzałach messiego + 1 asysta . Dziecko co tu duzo mówić Ronaldo w zeszłym sezonie był lepszy.
0
Szczerze mówiąc nie widzi mi się on w przyszłości. To jest dzieciak zapatrzony w kilkaset trikach i zwodów . Chodzi mi oto że gra z ogórami i że świat się nim podnieca , w szczególności jego trikami. Podejrzewam że on się spali i zmarnuje jak Robinho . Osobiście nie chciał bym go w realu a wy macie tyle wspaniałych piłkarzy np. Tello ( nie wiem jak się jego nazwisko misze :) ) którzy będą o wiele lepsi od niego . Pozdro!
0
Moim zdanie messi za ten mecz powinien dostać nie więcej niż 4,5. Osobiście oglądałem ten mecz i widziałem bezradnego messiego który przez 65 min prawie wgl było go , od czasu do czasu coś rozgrywał, a na dodatek nie skuteczny .