O sobie
- Zainteresowania Piłka Nożna, Sport, Muzyka, Informatyka
- Ulubiony zawodnik Cristiano Ronaldo
- Ulubione zespoły Real Madrid C.F., Manchester United
- Barcelonie kibicuję od Realowi: od 4 lat ;)
Statystyki
- Dni w serwisie 5073
- Liczba komentarzy 1
- Polecenia 0
Komentarze
0
Pozdrawiam wszystkich sympatyków Barcy ponieważ Wasza drużyna pokazała serce do walki w 2 połowie przez co trwałem w niej w niesamowitych nerwach. Jednak w 1 połowie byliśmy zespołem znacznie lepszym, ponieważ Wasz margines błędu był zbyt duży. Można powiedzieć, że pierwsze połowy obu starć w Madrycie i w Barcelonie były pod dyktando gospodarzy, którzy byli o klasę lub dwie lepsi od przeciwnika. Nigdy nie wiadomo jak potoczyłyby się losy SuperCopa gdyby nie błąd Valdesa, ale taki jest futbol - nieprzewidywalny i za to go kochamy. DO zobaczenia na następnym El Clasico, kiedy drużyny będą w optymalnej formie i mam nadzieje, że obejrzymy jeszcze lepsze widowisko z obu stron. ;)
Hala Madrid!
0
Pozdrawiam wszystkich sympatyków Barcy ponieważ Wasza drużyna pokazała serce do walki w 2 połowie przez co trwałem w niej w niesamowitych nerwach. Jednak w 1 połowie byliśmy zespołem znacznie lepszym, ponieważ Wasz margines błędu był zbyt duży. Można powiedzieć, że pierwsze połowy obu starć w Madrycie i w Barcelonie były pod dyktando gospodarzy, którzy byli o klasę lub dwie lepsi od przeciwnika. Nigdy nie wiadomo jak potoczyłyby się losy SuperCopa gdyby nie błąd Valdesa, ale taki jest futbol - nieprzewidywalny i za to go kochamy. DO zobaczenia na następnym El Clasico, kiedy drużyny będą w optymalnej formie i mam nadzieje, że obejrzymy jeszcze lepsze widowisko z obu stron. ;)
Hala Madrid!