W Madrycie też będzie miał pierwszy skład, bo odejdzie Bale. A co do Isco to kibice Barcy mogą tylko płakać, że go nie kupił zarząd. No chyba, że wpłacicie 700 mln to jest Wasz :)
W Madrycie też będzie miał pierwszy skład, bo odejdzie Bale. A co do Isco to kibice Barcy mogą tylko płakać, że go nie kupił zarząd. No chyba, że wpłacicie 700 mln to jest Wasz :)
Komentarze
0
Chyba nawet kwestia godzin xd
0
0
W Madrycie też będzie miał pierwszy skład, bo odejdzie Bale. A co do Isco to kibice Barcy mogą tylko płakać, że go nie kupił zarząd. No chyba, że wpłacicie 700 mln to jest Wasz :)
0
O Hazardzie to zapomnijcie. Real włączył się do walki o niego, a jak wiadomo Eden jest fanem Realu.
0
Chyba nawet kwestia godzin xd
0
0
O Hazardzie to zapomnijcie. Real włączył się do walki o niego, a jak wiadomo Eden jest fanem Realu.
0
W Madrycie też będzie miał pierwszy skład, bo odejdzie Bale. A co do Isco to kibice Barcy mogą tylko płakać, że go nie kupił zarząd. No chyba, że wpłacicie 700 mln to jest Wasz :)