1

Jaką prawdę? kadra to jest kadra a nie barcelona... Ramos, Casillas, Xabi bez nich też by sie udało? watpie.

1

hahaha ;] katallonczyk16 a kto niby jest tym homoseksualista w realu ? ahahahah nie no nie moge.... mowi wam cos "Pique" ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?