O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Rasiak
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Jutra.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 82
  • Polecenia 14

Komentarze

0

Przyzwyczaj się, że tutaj 3/4 strony to góra 12-letnie dzieci, które nie potrafią nawet czytać ze zrozumieniem ;)

0

Możesz sobie oglądać mecze, ale jeśli nie znasz nawet melodii hymnu to jak dla mnei nie jesteś kibicem ;) Tym bardziej że lubisz oba kluby...

0

Jaką hipokryzją? Na CN jest o niebo lepszy doping ;)

1

Trochę jest, jeśli masz dziecko w wieku 15 lat = jesteś niedojrzały :)

0

Zobacz wszystkie

4

Się uśmiałem, sprzedaje bardzo drogo! Villa to potwierdzi

2

Argumentem "rudy" wygrałeś tytuł komentarza dnia :)

1

Doping żenada, mecz jakby rozgrywany na pustym stadionie. Mnie rozśmieszyła sytuacja z Ronaldo - rozpoczął drybling, właściwie parę okrążeń nogą nad piłeczką - już wiwaty i oklaski, stracił - a kilka sekund później gdy znów miał piłkę został wygwizdany

1

Ter Stegen
Alves - Laporte - Pique - Alba
Vidal
Reus - Koke
Neymar - Messi - Sanchez
Dream team :>

1

Nie zostaje bo został wystawiony na listę transferową.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?