0

taa to samo było jak Real zgniótł Bayern w 2014 roku : "to był słaby Bayern, słaby!!!", znam te wymiociny umysłowe po obu stronach.

0

spisek dla mnie by był jakby Real 3 raz trafił na Bayern w ciągu kilku lat.

1

I dobrze, że Real nie trafił znowu na Bayern, to już by było 3 raz w ciągu kilku lat. Znowu by rozsmarował ich i Guardiolę ;) . Teraz niech to zrobi wielka Barca. Niech powtórzy to 5-0 w dwumeczu które zrobił Real. Taki wielki klub (przecież o wiele lepszy od Realu) z najlepszym piłkarzem na świecie musi również tyle wygrać z Bayernem albo i wyżej przecież.

1

Real miał w tamtym sezonie Bayern, w tym trafił na Atletico - mistrza Hiszpanii.. Gdzie tu fart? Co niektórzy to na prawdę śmieszni jesteście.

0

hahahaha Real ich rozsmaruje.

0

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?