0

Hah, messi nie ma zadnego dryblingu! Obiega poprostu szybko zawodnikow, a Ronaldo to az milo patrzec jak ich skreca..:) Ronaldo 100 razy lepszy..:) Hala Madryt!!!

0

Heh, UDALO im sie wygrac 3 tytuly i beda to wspominac przez najblizsze stulecie, nie, nie, zal mi was..:/

A Real moze robis ze swoimi pieniedzmi co chce..;)

0

Dobrze ze juz sie starzeje..;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?