Madrid!
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wejherowo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hah, messi nie ma zadnego dryblingu! Obiega poprostu szybko zawodnikow, a Ronaldo to az milo patrzec jak ich skreca..:) Ronaldo 100 razy lepszy..:) Hala Madryt!!!
0
Heh, UDALO im sie wygrac 3 tytuly i beda to wspominac przez najblizsze stulecie, nie, nie, zal mi was..:/
A Real moze robis ze swoimi pieniedzmi co chce..;)
0
Dobrze ze juz sie starzeje..;)