O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 598
  • Liczba komentarzy 140
  • Polecenia 107

Komentarze

0

Raphinha już nigdy nie będzie tyle kosztował co nas chyba że w Arabii i tylko nie bawem

1

Mam nadzieje że jutro gazety hiszpańskie napiszą prawdę o naszym Panie Lewym

0

Panie Lewandowski! Pan zapomniałeś że w Barcie gra się na boisku w 11stu

1

Lewy na Barce wygląda jak opóźniony

0

Niestety gość którego kocham jako pilkarza i trenera wymyślił jak sabotażysta. Niestety nie dźwiga ciężkich meczy! Lewy zagrał kolejny raz jak gwiazdeczka i lanser a nie jeden z drużyny. Szkoda bo dziś mogło być lepiej. Gratulacje Man United. Bardzo dobry dwumecz

Zobacz wszystkie

10

Trzymaj sie Robert bo ta druzyna ma potencjał. Pamietam jak Xavi wchodził do drużyny i mowili że zawodzi w meczach. Visca el Barca

9

Cule! To nie jest sen! Polak Pan Lewandowski w barwach blaugrana zawodnikiem meczu! Bałem sie że tylko presja może pokrzyżować plany a Pan Lewandowski podaje i strzela jak legendy! Prezentuje się tak że brakuje przymiotnika! Visca Barca! Chociaż sportowo piękny czas!

8

To jak potraktowali Daniego na koniec przeraża mnie. Czasy mamy ciężkie i nie ma miejsca na sentymenty ale to Dani Alves-najwiekszy walczak i motor od pola karnego do pola karnego. Tyle tytułów i tyle pieknych wspomnień:( Coś niedobrego dzieje sie z naszym "Wiecej niż klub". Osobiscie bardzo mi przykro:( Dziekuje Dani! Na zawsze wzór!

6

Każdy polski kibic FC Barcelony, choćby turlający niegdyś piłkę bądź obecnie, na boisku przy blokowisku śnił lub marzył by być tam gdzie Lewy. Dzięki Panu Lewemu wróciły marzenia i poczucie że coś co mogło sie wydawać niemożliwe stało sie snem na jawie! Jak tu nie marzyć?! Dziekuje Panu Piłkarzowi Lewandowskiemu! Spełniłeś czesciowo miliony marzeń! W wiekszym albo ciut mniejszym stopniu;)Dzięki z całego serducha! Vamos Robert Lewandowski! Visca Barca!

5

60 baniek za Raphinie ale chyba mydlanych