Maciejoo
Dołączył/a: styczeń 2016
Słupia
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak wlasnie, ze lepiej
0
Ten drewniany Alba zaliczył asystę, dzieki ktorej przegraliście El Clasico
7
Thiago od dłuższego czasu był przygotowywany na następcę Xaviego i to o jego powrót powinni powalczyć. Xavi kiedy od nas odszedł pozostawił ogromna pustkę, ktorej do tej pory nie udało sie uzupełnić i moim zdaniem Thiago jest tym brakującym elementem w naszej pomocy. Środek pola w składzie Busquets-Thiago-Iniesta doskonale by sie rozumiał i mógłby funkcjonować jak kiedys z Xavim a pamiętamy chyba wszyscy jak to wtedy funkcjonowało :) według mnie nikt lepiej nie wpasuje sie w środek barcelońskiej pomocy niz Thiago
0
Myślę, że ten słupek zaważy o przyznaniu mu złotej piłki XD
4
Ale to sie tyczy tylko krajowych rozgrywek.. W Lidzie Mistrzów marlon moze występować, nawet ostatnio zaliczył debiut w poprzedniej kolejce
0
Nawet nie wiedziałem. Ale to bardzo dobra wiadomość ;)
7
Mamy niestety tylko jednego Rafinhe, wiec nie moze zagrać na dwóch pozycjach jednocześnie xd a poza tym chyba Nili jest poważnie kontuzjowany, wiec wydaje mi sie, ze w redakcji wkradł sie mały chochlik xd
3
Akurat u siebie w drużynie ma kogo podpatrywać, szczególnie króla symulek ;)
54
Nie wiem co Ci redaktorzy tam biorą ale musi to byc jakis trefny towar
12
Sampaoli to Argentyńczyk, nie Chilijczyk
4
Jest Rui Patricio a nie ma Pique czy Sergio ..
2
Święte słowa @cosinus90, brakuje takich ludzi jak Ty na tej stronie. Większość to tzw. chorągiewki, które jak jest dobrze to się zachwycają i wychwalają a jak zdarzy się jakieś potknięcie to mieszają z błotem. Przyjdzie następny mecz i Ter Stegen zaliczy jakąś spektakularną interwencję, czy obroni karnego, jednym słowem wybroni nam mecz to Ci wszyscy co wieszali na Nim psy będą go wychwalać. Ale tak już niestety jest i będzie. Takich ludzi się nie wypleni..